تاریخ عرضه اندروید پای برای گوشی های اچ تی سی مشخص شد

رسانه کلیک - به تازگی تاریخ عرضه اندروید 9.0 برای گوشی های اچ تی سی اعلام شده است. این بروزرسانی در سه ماهه دوم سال جاری میلادی عرضه می شود.

تاریخ عرضه اندروید پای برای گوشی های اچ تی سی مشخص شد

در حالی که فاصله کمی تا انتشار اولین بتای سیستم عامل اندروید Q داریم، تاریخ عرضه آپدیت اندروید پای برای گوشی های اچ تی سی اعلام شده است. اچ تی سی که در گذشته به عنوان یکی از پرفروش ترین برندهای تولیدکننده گوشی های هوشمند شناخته می شد، هم اکنون وضعیت مالی مناسبی ندارد.

در گذشته نه چندان دور شاهد عرضه گوشی این برند با فناوری بلاکچین و امنیت بالا بودیم ( گوشی اچ تی Exodus 1 از راه رسید؛ کیف پولی مطمئن برای ارزهای دیجیتالی ). در رابطه با عملکرد این محصول در بازار گزارشی منتشر نشده است.

امروز اچ تی سی برنامه خود برای عرضه بروزرسانی اندروید پای برای گوشی های پرچمداراش را اعلام کرد. صاحبان گوشی های اچ تی سی U11، اچ تی سی U11 پلاس و U12 پلاس برای دریافت این نسخه از سیستم عامل موبایل گوگل باید چند ماه دیگر منتظر بمانند.

بر اساس اعلام اچ تی سی، اندروید پای در سه ماهه دوم سال جاری میلادی در اختیار کاربران این سه گوشی هوشمند قرار می گیرد.

عرضه اچ تی سی U12 پلاس

سامسونگ و سونی مدت کوتاهی قبل از عرضه پرچمدار جدید اچ تی سی ، گوشی های گلکسی اس 9 و اکسپریا XZ2 را روانه بازار کردند؛ با این حال این محصولات بروزرسانی اندروید پای را دریافت کرده اند.

در حالی که زمان اعلام شده برای گوشی اچ تی سی U11 منطقی به نظر می رسد، برای دیگر گوشی های اچ تی سی کاملا نامناسب است.

اچ تی سی وضعیت مناسبی در بازار ندارد و به نظر نمی رسد این برند تایوانی بتواند در آینده وضعیت مالی خود را بهبود دهد. در حالی که اکثر برندهای مطرح از پرچمداران 2019 خود رونمایی کرده اند، اچ تی سی در رابطه با پرچمدار جدید خود اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

ارسال نظر