نمایشگر گلکسی S10 در بررسی دیسپلی میت شگفتی آفرید!

رسانه کلیک - دیسپلی میت نمایشگر گلکسی S10 را مورد بررسی قرار داد. این گوشی هوشمند در این بررسی موفق به کسب امتیاز +A شده است.

نمایشگر گلکسی S10 در بررسی دیسپلی میت شگفتی آفرید!

دیسپلی میت صفحه نمایش مورد استفاده در دستگاه های الکترونیکی مصرفی را مورد بررسی قرار می دهد که گوشی های هوشمند را نیز شامل می شود. به تازگی نمایشگر گلکسی S10 توسط این مرجع بررسی شده است.

بر اساس اعلام Display Mate، نمایشگر گلکسی اس 10 دارای دقت رنگ بسیار بالایی است به گونه ای که می توان آن را کامل خطاب کرد. علاوه بر دقت رنگ، دقت کنتراست و غلظت رنگ ها نیز در نمایشگر گلکسی S10 بی نظیر هستند.

صفحه نمایش گلکسی اس 10 در بررسی دیسپلی میت به حداکثر روشنایی 1215 نیت دست پیدا کرده که در مقایسه با گلکسی S9، پیشرفت 17 درصدی داشته است. گلکسی S10 از مشکل تغییر رنگ رنج می برد که البته شدت آن بسیار کم است.

از دیگر بهبودهای نمایشگر گلکسی S10 می توان به بهبود زاویه دید، بهبود طیف نور آبی، مصرف بهینه تر انرژی و بهبود عملکرد +HDR10 اشاره کرد. استاندارد +HDR10 در مقایسه با HDR10، در نمایش محتوای HDR کنتراست بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

گوشی های سری گلکسی اس 10 سامسونگ ماه گذشته میلادی به صورت رسمی معرفی شدند. این گوشی های هوشمند از مشخصات فنی قدرتمندی بهره می برند.

گلکسی S10e ارزان ترین پرچمدار سامسونگ برای سال 2019 محسوب می شود که دارای صفحه نمایش مسطح، دوربین اصلی دوگانه و دوربین سلفی تکی است.

گلکسی S10 دارای دوربین اصلی سه گانه، دوربین سلفی تکی و نمایشگر خمیده است. گلکسی اس 10 پلاس با صفحه نمایش خمیده، دوربین اصلی سه گانه و دوربین سلفی دوگانه به فروش می رسد.

قدرت این محصولات را با توجه به بازار هدف، چیپست اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9820 تامین می کند ( قیمت گلکسی اس ۱۰ سامسونگ برای کشورهای مختلف اعلام شد ).

ارسال نظر