تاریخ معرفی هواوی P30 رسما اعلام شد

رسانه کلیک - هواوی به صورت رسمی تاریخ رونمایی از پرچمداران آینده خود را اعلام کرد. هواوی P30 در تاریخ 6 فروردین در معرض دید عموم قرار می گیرد.

تاریخ معرفی هواوی P30 رسما اعلام شد

یکسال پس از معرفی گوشی های سری هواوی P20 در پاریس، این شرکت برای رونمایی از پرچمداران آینده خود دوباره در پایتحت فرانسه مراسمی را برگزار می کند.

به تازگی توییتی از سوی شرکت هواوی منتشر شده که خبر از معرفی گوشی های سری هواوی P30 در تاریخ 26 مارس در شهر پاریس می دهد. بر اساس این ویدیو، قابلیت زوم دوربین پرچمداران آینده هواوی بهبود پیدا می کند.

با توجه به تیزر منتشر شده، هواوی P30 و P30 پرو در کنگره جهانی موبایل 2019 در معرض دید عموم قرار نمی گیرند. انتظار می رود این کمپانی در MWC 2019 از گوشی انعطاف پذیر خود و یا محصولی با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G رونمایی کند ( کنفرانس هواوی در تاریخ 24 فوریه در MWC 2019 برگزار می شود ).

تا به امروز گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با این گوشی های هوشمند در فضای مجازی منتشر شده است. هواوی برای گوشی پی 30 دوربین اصلی سه گانه و برای نسخه پرو آن، دوربین اصلی چهارگانه در نظر می گیرد ( رندرهای هواوی P30 خبر از دوربین اصلی سه گانه می دهد ).

قدرت این محصولات را به احتمال زیاد چیپست کایرین 980 تامین می کند. انتظار می رود هواوی P30 و پی 30 پرو دارای سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش باشند.

شایعات به استفاده از برش نمایشگر قطره ای در این محصولات اشاره کرده اند. در گذشته شاهد این سبک طراحی در گوشی های هواوی میت 20 و میت 20X بودیم.

انتظار می رود هواوی پیش از معرفی این گوشی های هوشمند، هواوی P30 لایت را در معرض دید عموم قرار دهد. شایعات خبر از حضور پردازنده Kirin 710 در این محصول می دهند ( مشخصات هواوی پی 30 لایت لو رفت؛ احتمال رونمایی در ماه آینده ).

ارسال نظر