پوستر گلکسی S10e سامسونگ لو رفت!

رسانه کلیک - پوستر گلکسی S10e سامسونگ فاش شد. دستگاه موجود در این تصویر دارای رنگ زرد بوده و همچنین شایعات گذشته را تایید می کند.

پوستر گلکسی S10e سامسونگ لو رفت!

فردا گوشی های سری گلکسی اس 10 سامسونگ در معرض دید عموم قرار می گیرند؛ با این حال هنوز شاهد افشای اطلاعات در رابطه با این محصولات هستیم. در جدیدترین افشاگری، پوستر گلکسی S10e سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

گلکسی اس 10 ای در مقایسه با برادران خود قیمت پایین تری دارد؛ با این وجود از ویژگی های مناسبی بهره می برد. پوستر منتشر شده شایعات گذشته را تایید می کند.

سامسونگ قصد دارد این گوشی هوشمند را با رنگ های متنوع شامل زرد روانه بازار کند ( اولین تصاویر سامسونگ گلکسی S10e زرد رنگ منتشر شد ). در حالی که گلکسی اس 10 و گلکسی S10 پلاس به صفحه نمایش خمیده مجهز می شوند، گلکسی S10e با نمایشگر مسطح در اختیار خریداران قرار می گیرد.

بر اساس شایعات، صفحه نمایش این محصول 5.8 اینچی است. این اسمارت فون از حفره درون نمایشگر بهره می برد که دوربین سلفی آن را میزبانی می کند. روی پنل پشتی این دستگاه دوربین اصلی دوگانه به همراه فلاش LED به چشم می خورد.

پوستر گلکسی S10e سامسونگ شامل عبارت «Premium Fun. For everyone» است. این محصول برای رقابت با آیفون XR روانه بازار می شود و انتظار می رود در مقایسه با نماینده اپل، قیمت پایین تری داشته باشد.

قدرت این گوشی هوشمند را با توجه به بازار هدف، چیپست اگزینوس 9820 و یا اسنپدراگون 855 تامین می کند. گفته می شود گلکسی اس 10 ای تنها در یک نسخه مجهز به 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی به فروش می رسد.

سامسونگ علاوه بر این گوشی هوشمند، از گلکسی S10 و گلکسی اس 10 پلاس نیز رونمایی می کند. این محصولات به ترتیب دارای صفحه نمایش 6.1 و 6.4 اینچی هستند و همچنین روی پنل پشتی آن ها دوربین اصلی سه گانه قرار می گیرد.

ارسال نظر