قلم S Pen سامسونگ به دوربین مجهز می شود

رسانه کلیک - پتنتی جدید به استفاده از دوربین در قلم S Pen سامسونگ اشاره می کند. این دوربین کارایی قلم سامسونگ را افزایش می دهد.

قلم S Pen سامسونگ به دوربین مجهز می شود

به تازگی اطلاعات مربوط به یک پتنت سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرده که مربوط به گوشی های سری گلکسی S10 این برند کره ای نیست. درخواست ثبت این پتنت در فوریه 2017 ارسال شده و حال در ایالات متحده آمریکا مورد قبول قرار گرفته و به ثبت رسیده است.

این پتنت قلم S Pen سامسونگ را به همراه یک سیستم اپتیکال و سنسور تصویر به نمایش می گذارد. بر اساس این پتنت، سامسونگ قصد دارد به قلم خود دوربین اضافه کند.

سامسونگ «قلم الکترونیکی همراه با زوم اپتیکال» را برای عنوان این پتنت خود انتخاب کرده است. در این پتنت، قلم اس پن به نمایش گذاشته شده است که سیستم اپتیکال در بخش بالایی آن به چشم می خورد.

بر اساس تصویر منتشر شده، پیش از سنسور تصویر، 4 لنز قرار گرفته است. این قلم از ماژول ارتباطات بهره می برد که تصویر را به دستگاه میزبان خود منتقل می کند. این تصویر به یک دکمه کنترل اشاره می کند که توسط آن کاربر می تواند از قابلیت زوم استفاده کند.

در یکی از تصاویر شاهد نمایش بخش های اصلی قلم S Pen سامسونگ هستیم. سیستم اپتیکال، سنسور تصویر، کلید کنترل و کنترلر این بخش ها را تشکیل می دهند.

در حالی که اطلاعات مربوط به این پتنت در اختیار رسانه ها قرار گرفته است، نمی توان منتظر استفاده از آن در گوشی گلکسی نوت 10 بود. سامسونگ علاوه بر گوشی های هوشمند، قلم S Pen را در تبلت ها و لپ تاپ های خود نیز مورد استفاده قرار می دهد.

این قابلیت کارایی قلم اس پن سامسونگ را بیش از پیش افزایش می دهد. برای بررسی عملکرد این سیستم، باید تا زمان عرضه محصولی با قابلیت پشتیبانی از این قلم منتظر بمانیم.

ارسال نظر