گوشی گلکسی A10 و گلکسی A20 در آینده نزدیک از راه می رسند

رسانه کلیک - سامسونگ به تازگی از گوشی های سری گلکسی M رونمایی کرده است. شایعه ای جدید به معرفی گوشی گلکسی A10 در آینده نزدیک اشاره می کند.

گوشی گلکسی A10 و گلکسی A20 در آینده نزدیک از راه می رسند

سامسونگ قصد دارد از نسل جدید گوشی های سری گلکسی A رونمایی کند. تا به امروز شایعه های زیادی در رابطه با این محصولات در فضای مجازی منتشر شده است. بر اساس گزارشی که به تازگی به اینترنت راه پیدا کرده، گوشی گلکسی A10 به همراه دو برادر خود ماه آینده از راه می رسد.

در این گزارش به این موضوع اشاره شده که گوشی گلکسی A50 چند ماه بعدتر و در یک کشور دیگر معرفی می شود. به تازگی گوشی های سری گلکسی M در معرض دید عموم قرار گرفته اند ( گلکسی M20 و گلکسی M10 سامسونگ رسما معرفی شدند ).

سامسونگ در تاریخ 20 فوریه مراسمی را در سانفرانسیسکو برگزار می کند که در آن با گوشی های سری گلکسی S10 این برند کره ای ملاقات می کنیم. گلکسی S10e، گلکسی اس 10، گلکسی S10 پلاس و گلکسی اس 10 ایکس این محصولات را تشکیل می دهند.

سامسونگ گلکسی A90

شرکت ها در کشور هند گوشی های اقتصادی خود را معرفی می کنند. انتظار می رود گلکسی A10 سامسونگ دارای قیمت پایه 118 دلار باشد. این محصولات برخلاف گوشی های سری گلکسی M، با صفحه نمایش امولد از راه می رسند.

سامسونگ برای گوشی های سری گلکسی M خود باتری های حجیمی را در نظر گرفته است؛ با این حال انتظار می رود گوشی های گلکسی A10 و گلکسی A20 به باتری های کوچکتری مجهز شوند.

بر اساس گیک بنچ، قدرت گوشی های گلکسی A10، گلکسی A20، گلکسی A30 و گلکسی A40 را چیپست اگزینوس 7885 تامین می کند. این محصولات با سیستم عامل پیش فرض اندروید پای در اختیار خریداران قرار می گیرند. خریداران می توانند این محصولات را با 32 و یا 64 گیگابایت حافظه داخلی سفارش دهند.

ارسال نظر