آغاز تولید انبوه گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ

رسانه کلیک - گزارشی جدید به آغاز تولید انبوه گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ اشاره می کند. این محصولات در تاریخ 1 اسفند به صورت رسمی معرفی می شوند.

آغاز تولید انبوه گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ

به نظر می رسد سامسونگ یک قدم دیگر به عرضه گوشی های سری گلکسی اس 10 خود نزدیک تر می شود. بر اساس گزارشی جدید، این غول فناوری کره ای تولید انبوه پرچمداران آینده خود را آغاز کرده است.

گزارشی جدیدی که از سوی The Investor به اینترنت راه پیدا کرده، به آغاز تولید انبوه گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ از تاریخ 25 ژانویه اشاره می کند.

سامسونگ قصد دارد در تاریخ 20 فوریه در سانفرانسیسکو از پرچمداران جدید خود از سری گلکسی اس 10 به صورت رسمی رونمایی کند. این گزارش تنها به تولید انبوه نمونه های 4G این پرچمدار اشاره می کند.

در صورتی که گزارش اخیر صحت داشته باشد، تولید انبوه نسخه 5G این گوشی هوشمند که ظاهرا با نام گلکسی S10 X روانه بازار می شود، از ماه های پایانی نیمه اول سال جاری میلادی آغاز خواهد شد. این محصول با همکاری اپراتورهای ورایزون و AT&T به تولید می رسد.

گلکسی S10 پلاس

بر اساس گزارش ها و شایعاتی که تا به امروز در فضای مجازی منتشر شده، سامسونگ از 4 گوشی هوشمند از سری گلکسی S10 رونمایی می کند.

گلکسی S10E، گلکسی اس 10، گلکسی اس 10 پلاس و گلکسی S10 X این محصولات را تشکیل می دهند که نمونه آخر از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی می کند.

در هفته های اخیر شاهد انتشار تصاویری از گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس در فضای مجازی بودیم. نسخه پلاس این گوشی هوشمند دارای دوربین سلفی دوگانه است. سامسونگ برای دوربین سلفی این محصولات خود حفره درون صفحه نمایش در نظر می گیرد.

به تازگی ظرفیت باتری این گوشی های هوشمند در اختیار رسانه ها قرار گرفته است ( ظرفیت باتری گلکسی S10 سامسونگ فاش شد ).

ارسال نظر