سامسونگ گلکسی A10 در بنچمارک گیک بنچ حضور پیدا کرد

رسانه کلیک - سامسونگ گلکسی A10 در بنچمارک Geekbench مشاهده شد. قدرت این گوشی هوشمند جدید سامسونگ را چیپست اگزینوس 7885 تامین می کند.

سامسونگ گلکسی A10 در بنچمارک گیک بنچ حضور پیدا کرد

سامسونگ به تازگی از دو گوشی هوشمند میان رده، گلکسی M20 و گلکسی M10 با پردازنده اگزینوس 7904 و 7870 رونمایی کرده است. به تازگی یک گوشی هوشمند جدید این کمپانی در بنچمارک گیک بنچ مشاهده شده است.

بر اساس این بنچمارک، گوشی سامسونگ گلکسی A10 به پردازنده اگزینوس 7885 مجهز شده است. شاید جالب باشد بدانید که این پردازنده در حقیقت چیپست اگزینوس 7904 بوده که هسته های آن فرکانس بالاتری دارد.

این دستگاه در بنچمارک Geekbench در بخش تک هسته ای موفق به کسب امتیاز 1121 و در بخش چند هسته ای امتیاز 3469 شده است.

در حالی که شاید گلکسی A10 به پردازنده قدرتمندتری در مقایسه با گلکسی M20 مجهز شود، این احتمال وجو دارد که با قیمت پایین تری به بازار عرضه شود.

نمونه موجود در بنچمارک گیک بنچ دارای 2 گیگابایت حافظه رم بوده که در مقایسه با گلکسی M20 کمتر است. گوشی گلکسی ام 20 در نسخه پایه خود از 3 گیگابایت رم بهره می برد.

این احتمال وجود دارد که سامسونگ گوشی گلکسی A10 را در نسخه های مختلف روانه بازار کند و یکی از این نمونه ها دارای 3 گیگابایت رم مشابه با گلکسی M20 باشد.

بر اساس بنچمارک گیک بنچ، گوشی سامسونگ گلکسی A10 دارای سیستم عامل پیش فرض اندروید پای است. این موضوع در مقایسه با گوشی های سری گلکسی M یک مزیت محسوب می شود چرا که این محصولات با سیستم عامل پیش فرض اندروید اوریو 8.1 روانه بازار می شوند.

سامسونگ قصد دارد در سال جاری میلادی از محصولات زیادی رونمایی کند. علاوه بر نسل جدید گوشی های سری گلکسی A، از گوشی های سری گلکسی S10 نیز رونمایی می کند.

پرچمداران جدید سامسونگ در تاریخ 1 اسفند به صورت رسمی در معرض دید عموم قرار می گیرند.

ارسال نظر