مشخصات هواوی P30 لایت لو رفت؛ احتمال رونمایی در ماه آینده

رسانه کلیک - مشخصات هواوی P30 لایت به اینترنت راه پیدا کرد. این گوشی هوشمند به دوربین اصلی سه گانه و چیپست کایرین 710 مجهز می شود.

مشخصات هواوی P30 لایت لو رفت؛ احتمال رونمایی در ماه آینده

به تازگی گوشی جدید هواوی با شماره مدل MAR-AL00 موفق به کسب تاییدیه از سوی 3C در کشور چین شده است. در گذشته یک دستگاه با شماره مدل MAR-LX1M تاییدیه EEC دریافت کرده بود.

گفته می شود این گوشی هوشمند با شماره مدل MAR-XXX، هواوی پی 30 لایت است. امروز مشخصات هواوی P30 لایت به همراه تصویری از آن در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

انتظار می رود این گوشی هوشمند زودتر از هواوی P30 و پی 30 پرو در معرض دید عموم قرار بگیرد. گزارش ها به معرفی این پرچمداران در اواخر ماه مارس اشاره می کنند.

بر اساس رندر اخیر و همچنین تصاویر گذشته، گوشی هواوی پی 30 لایت دارای برش نمایشگر قطره ای است. در بخش پشتی این دستگاه دوربین اصلی سه گانه با چیدمان عمودی به همراه سنسور اثر انگشت قرار می گیرد.

انتظار می رود هواوی P30 دارای صفحه نمایش 6 اینچی با فناوری OLED باشد که زیر آن سنسور اثر انگشت قرار می گیرد. نسخه لایت این دستگاه به نمایشگر 6 اینچی با فناوری IPS LCD و رزولوشن فول اچ دی پلاس مجهز می شود.

بر اساس شایعات، قدرت گوشی هواوی پی 30 لایت را چیپست کایرین 710 تامین می کند. انتظار می رود دوربین اصلی این دستگاه دارای سنسورهای 20، 16 و 2 مگاپیکسلی باشد. بر اساس گزارش جدید، هواوی در حال توسعه یک گوشی هوشمند دیگر مجهز به دوربین اصلی سه گانه برای بازار چین است.

برخی گزارش ها به این موضوع اشاره کرده اند که هواوی P30 لایت در برخی بازارها با نام هواوی نوا 4e به فروش می رسد. این احتمال وجود دارد که با گوشی میان رده جدید هواوی در اواخر ماه فوریه و یا اوایل ماه مارس ملاقات کنیم. در رابطه با قیمت این محصول اطلاعاتی منتشر نشده است.

ارسال نظر