پیش بینی افزایش فروش آیفون های اپل در ماه های آینده

رسانه کلیک - پیش بینی های جدید به افزایش فروش آیفون های تولیدی اپل از سه ماهه دوم سال جاری میلادی اشاره می کنند.

پیش بینی افزایش فروش آیفون های اپل در ماه های آینده

در حالی که تحلیلگران و شرکت های مختلف به بررسی فروش آیفون های اپل می پردازند و همچنین پیش بینی خود از آینده این محصولات را اعلام می کنند، تنها اپل می تواند با انتشار گزارشی، میزان دقیق فروش گوشی های هوشمند خود را مشخص کند.

در این میان برخی کارشناسان قادر به پیش بینی مناسبی از آینده این محصولات هستند. به تازگی مینگ چی کو در رابطه با فروش گوشی های هوشمند اپل یادداشتی را منتشر کرده است. کو در این یادداشت اعلام کرده است:

ما پیش بینی می کنیم فروش آیفون های اپل در سال 2019 در محدوده 188 تا 192 میلیون دستگاه قرار بگیرد. با توجه به وضعیت بازار و کاهش ارزش سهام اپل، انتظار می رود فروش این محصولات در سه ماهه دوم 2019 در مقایسه با پیش بینی ها بیشتر باشد.

یکی از دلایل اصلی کاهش فروش گوشی های هوشمند اپل در بازارهای جهانی، جنگ تجاری میان ایالات متحده آمریکا و چین است. بر اساس گزارش های گذشته، بسیاری از افراد در چین از خرید آیفون های اپل خودداری می کنند.

آیفون های 2019

در گذشته نه چندان دور اعلام شد شرکت های چینی کارمندان خود را مجبور به خرید محصولات داخلی می کنند، در همین راستا فروش محصولات تولیدی شرکت هایی مانند هواوی و آنر در بازار این کشور رو به افزایش است.

از آن جایی که انتظار می رود جنگ تجاری میان چین و ایالات متحده آمریکا وضعیت بدتری را تجربه نکند، احتمال افزایش فروش اسمارت فون های اپل در نیمه دوم سال 2019 وجود دارد.

این افزایش فروش به معنای ثابت باقی ماندن فروش این شرکت در مقایسه با نیمه دوم سال 2018 است. برای بررسی این موضوع باید تا پایان سال جاری میلادی منتظر بمانیم تا آمارهای مختلف از سوی شرکت ها منتشر شود.

ارسال نظر