گوگل Coral مجهز به پردازنده اسنپدراگون 855 در گیک بنچ حاضر شد

رسانه کلیک - گوگل Coral در بنچمارک گیک بنچ حضور پیدا کرد. قدرت این محصول جدید شرکت گوگل را پردازنده کوالکام اسنپدراگون 855 تامین می کند.

گوگل Coral مجهز به پردازنده اسنپدراگون 855 در گیک بنچ حاضر شد

اسنپدراگون 855 جدیدترین پردازنده شرکت کوالکام محسوب می شود که انتظار می رود قدرت بسیاری از گوشی های هوشمند پرچمدار اندرویدی را در سال جاری میلادی تامین کند.

به تازگی گوگل Coral در بنچمارک گیک بنچ حضور پیدا کرده است. این گوشی هوشمند دارای 6 گیگابایت رم بوده و به سیستم عامل پیش فرض اندروید Q مجهز شده است.

برخی گزارش ها به این موضوع اشاره می کنند که گوگل کورال نام نمونه اولیه گوگل پیکسل 4 است؛ با این حال می توان حدس زد که با یک کروم بوک و یا تبلت جدید از سوی این غول جستجوی اینترنتی روبه‌‎رو هستیم.

در حالی که هنوز نمی دانیم گوگل کورال یک تبلت و یا یک گوشی هوشمند است، گیک بنچ عملکرد چیپست اسنپدراگون 855 را همراه با سیستم عامل اندروید Q به نمایش می گذارد.

این محصول در بنچمارک گیک بنچ در بخش تک هسته ای امتیاز 3296 و در بخش چند هسته ای امتیاز 9235 را کسب کرده است. این امتیازها در مقایسه با گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845 نزدیک به 10 درصد بیشتر است.

گوگل کورال در سال 2018 در چندین پلتفرم حضور پیدا کرده بود. به نظر می رسد گوگل از این اسم برای نمونه اولیه محصولات تولیدی خود استفاده می کند.

انتظار می رود گوگل در آینده نه چندان دور از گوشی های پیکسل 3 لایت و پیکسل 3 XL لایت به صورت رسمی رونمایی کند. این احتمال وجود دارد که در کنار این محصولات، با یک کروم بوک و یا یک تبلت جدید ملاقات کنیم.

گوگل در سال گذشته میلادی از گوشی های سری پیکسل 3 رونمایی کرد. این گوشی های هوشمند دارای پردازنده اسنپدراگون 845 بوده و از دوربین اصلی تکی باکیفیت بالا بهره می برند.

ارسال نظر