رندر ویوو APEX 2019 به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - چند روز دیگر به صورت رسمی از نسل جدید گوشی اپکس رونمایی می شود؛ با این حال به تازگی رندر ویوو APEX 2019 در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

رندر ویوو APEX 2019 به اینترنت راه پیدا کرد

شرکت Vivo در کنگره جهانی موبایل 2018 از گوشی هوشمند مفهومی اپکس رونمایی کرد. پس از گذشت نزدیک به یکسال، این کمپانی چینی قصد دارد دستگاه جایگزین آن را معرفی کند.

در گذشته این شرکت خبر از معرفی گوشی APEX 2019 در تاریخ 24 ژانویه داده بود. تا به امروز مشخصات این دستگاه و یا تصویر آن به اینترنت راه پیدا نکرده بود؛ با این حال به تازگی رندر ویوو APEX 2019 در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

این رندر در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده و طراحی بخش جلویی آن را به نمایش می گذارد. بر اساس این رندر، محصول آینده شرکت ویوو فاقد هرگونه دکمه است و همچنین جک 3.5 میلی متری هدفون از آن حذف شده است.

این دستگاه دارای گوشه های گرد بوده و از فریم فلزی بهره می برد. این دستگاه فاقد حاشیه اطراف صفحه نمایش است. انتظار می رود نسبت نمایشگر به بدنه گوشی ویوو اپکس 2019 بالاتر از 95 درصد باشد.

در این تصویر محل قرارگیری دوربین سلفی مشخص نشده است. این احتمال وجود دارد که ویوو برای این محصول خود مکانیزم کشویی و یا دوربین سلفی پاپ آپ در نظر گرفته باشد.

این دستگاه به مشخصات فنی قدرتمندی مجهز می شود. انتظار می رود قدرت ویوو اپکس 2019 را جدیدترین چیپست شرکت کوالکام، اسنپدراگون 855 تامین کند. ویوو تا به امروز گوشی های هوشمند زیادی را مجهز به سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش روانه بازار کرده است، بنابراین محصول آینده آن نیز با چنین ویژگی روانه بازار می شود.

با توجه به معرفی این گوشی هوشمند در آینده نزدیک، برای آشنایی کامل با آن نباید مدت زمان زیادی صبر کنیم.

ارسال نظر