سامسونگ گلکسی A60 با حفره درون نمایشگر در راه است

رسانه کلیک - سامسونگ گلکسی A60 به عنوان نسخه ارزان قیمت گلکسی A8 توسعه پیدا می کند. این گوشی هوشمند از حفره درون صفحه نمایش بهره می برد.

سامسونگ گلکسی A60 با حفره درون نمایشگر در راه است

سامسونگ در حال توسعه گوشی های مختلف از سری گلکسی A برای سال 2019 است. در نوامبر سال گذشته میلادی این برند کره ای از طراحی نمایشگر Infinity-V ،Infinity-U و Infinity-O رونمایی کرد.

انتظار می رود از این سبک طراحی در محصولات سری گلکسی A سامسونگ استفاده شود. اطلاعات جدید به معرفی سامسونگ گلکسی A60 در آوریل سال جاری میلادی اشاره می کند.

به نظر می رسد این اسمارت فون نسخه ضعیف تر و ارزان تر گلکسی A8 است. این دستگاه احتمالا مانند برادر گران قیمت خود به حفره درون صفحه نمایش مجهز خواهد شد. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی این محصول در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

یکی از افشاگران چینی به این موضوع اشاره کرده که گوشی های سری گلکسی A جدید توسط تیم این شرکت در کشور چین توسعه پیدا کرده و برای افزایش فروش سامسونگ در این کشور طراحی شده است.

گلکسی A90 پیشرفته ترین گوشی هوشمند در میان محصولات سری گلکسی A خواهد بود. انتظار می رود گوشی های گلکسی A90، گلکسی A70 و گلکسی A50 به سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز شوند.

سامسونگ از سنسور اثر انگشت اپتیکال در محصولات سری گلکسی A استفاده می کند که در مقایسه با اسکنر مورد استفاده در گوشی های سری گلکسی S10 عملکرد ضعیف تری دارد. پرچمداران سامسونگ به اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک مجهز می شوند. این محصولات تاریخ 20 فوریه معرفی می شوند.

گوشی های سری گلکسی A برای سال 2019 به ویژگی های جذابی مجهز می شوند که برای مثال می توان به دوربین اصلی سه گانه و یا چهارگانه اشاره کرد. لازم به ذکر است؛ احتمال استفاده از سنسور ToF در آن ها وجود دارد.

ارسال نظر