عرضه گوشی 5G اچ تی سی در نیمه دوم امسال

رسانه کلیک - گزارشی جدید به این موضوع اشاره می کند که گوشی 5G اچ تی سی در نیمه دوم سال جاری میلادی از راه می رسد.

عرضه گوشی 5G اچ تی سی در نیمه دوم امسال

انتظار می رود بسیاری از شرکت های فعال در صنعت گوشی های هوشمند از محصولات خود با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G در سال جاری میلادی رونمایی کنند. علاوه بر شرکت های سامسونگ، هواوی و وان پلاس، شرکت اچ تی سی نیز قصد دارد گوشی خود با این ویژگی را معرفی کند.

بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی DigiTimes در اختیار رسانه ها قرار گرفته است، گوشی 5G اچ تی سی در نیمه دوم امسال از راه می رسد. علت تاخیر در معرفی گوشی مجهز به شبکه ارتباطی 5G از سوی این کمپانی تایوانی، تقاضای کم برای این محصولات در بازار است.

علاوه بر تقاضای کم، می توان به پوشش کم این شبکه ارتباطی در کشورهای مختلف اشاره کرد. در صورتی که یک کاربر هم اکنون یک گوشی هوشمند با شبکه ارتباطی 5G را خریداری کند، شاید اپراتور همراه و یا محل زندگی وی قادر به پشتیبانی از آن نباشد.

استفاده از مودم های 5G باعث افزایش قیمت گوشی های هوشمند می شود. این احتمال وجود دارد که دستگاه های مجهز به این شبکه ارتباطی دارای مشکل در زمینه شارژدهی باتری باشند.

زمانی که گوشی های LTE برای اولین بار روانه بازار شدند، شاهد نشت باتری در آن ها بودیم به گونه ای که در زمان استفاده از شبکه ارتباطی 4G، باتری آن ها به سرعت تمام می شد.

اچ تی سی وضعیت مناسبی در بازار ندارد ( گزارش مالی اچ تی سی منتشر شد؛ کاهش 60 درصدی درآمد ). اچ تی سی U12 پلاس آخرین پرچمدار این کمپانی محسوب می شود که سال گذشته میلادی روانه بازار شد ( اچ تی سی U12 پلاس در رنگ قرمز آتشین به بازار آمریکا عرضه شد ). این محصول نتوانست درآمد مناسبی را برای این شرکت تایوانی به همراه داشته باشد.

ارسال نظر