تصاویر جدید گوشی موتو G7 به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - تصاویر جدید گوشی موتو G7 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این تصاویر محصول جدید شرکت موتورولا را همراه با قاب به نمایش می گذارد.

تصاویر جدید گوشی موتو G7 به اینترنت راه پیدا کرد

سال 2018 به پایان رسید. در این سال با گوشی های هوشمند زیادی ملاقات کردیم؛ با این حال انتظار می رود شرکت های مختلف از محصولات بیشتری در سال 2019 رونمایی کنند. یکی از محصولاتی که انتظار می رود در آینده نزدیک معرفی شود، گوشی های سری موتو G7 موتورولا است.

تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی از این دستگاه در فضای مجازی بودیم. به تازگی تصاویر جدیدی از گوشی موتو G7 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که این محصول را در زوایای مختلف به نمایش می گذارد.

بر اساس تصاویر جدید، گوشی موتو جی 7 به دوربین اصلی دوگانه مجهز می شود. در زیر این دوربین شاهد حضور فلاش LED هستیم. موتورولا تصمیم دارد مانند گوشی های اخیر خود، سنسور اثر انگشت را زیر لوگوی خود روی پنل پشتی تعبیه کند.

این گوشی هوشمند دارای برش نمایشگر قطره ای است. در بالای این بخش از دستگاه، اسپیکر مکالمه به چشم می خورد. در سمت راست این دستگاه شاهد خودنمایی دکمه های پاور و تنظیم صدا هستیم. بخش پایینی این گوشی هوشمند پورت USB-C، جک 3.5 میلی متری هدفون و اسپیکر را میزبانی می کند.

انتظار می رود موتو G7 پلاس دارای طراحی مشابه با گوشی موتو جی 7 باشد، با این تفاوت که به نمایشگر و باتری بزرگتری مجهز می شود. علاوه بر این محصولات، شاهد رونمایی از گوشی های موتو G7 پلی و موتو جی 7 پاور نیز خواهیم بود. این محصولات به برش نمایشگر معمولی مجهز می شوند.

گوشی موتو جی 7 پاور به چیپست اسنپدراگون 625 مجهز می شود و انرژی آن را یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی تامین می کند ( گوشی موتو G7 پاور در گیک بنچ حضور پیدا کرد ). انتظار می رود این گوشی های هوشمند پیش از کنگره جهانی موبایل 2019 در معرض دید عموم قرار بگیرند.

ارسال نظر