تماشا کنید: ویدیوی لو رفته از گوشی گلکسی S10 پلاس

رسانه کلیک - اخیرا ویدیویی در اینترنت منتشر شده که ادعا می شود گوشی گلکسی S10 پلاس را نشان می دهد. این گوشی هوشمند دارای دوربین سلفی دوگانه است.

تماشا کنید: ویدیوی لو رفته از گوشی گلکسی S10 پلاس

سال 2018 رو به اتمام است و بسیاری از علاقه مندان به صنعت فناوری منتظر سال آینده میلادی هستند. در سال 2019 شرکت ها از گوشی های هوشمند جدید خود رونمایی می کنند که در این میان می توان به گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ اشاره کرد.

این محصولات به صفحه نمایش Infinity-O مجهز می شوند. به تازگی ویدیویی از گوشی گلکسی S10 پلاس در فضای مجازی منتشر شده که طراحی پنل جلویی آن را به نمایش می گذارد.

این ویدیو توسط یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است. در حال حاضر نمی توان صحت این ویدیو را تایید کرد؛ با این حال دستگاه موجود در این ویدیو شباهت زیادی به رندرهای منتشر شده از پرچمدار سامسونگ دارد.

بر اساس اطلاعات گذشته، گوشی گلکسی اس 10 پلاس به دوربین سلفی دوگانه مجهز می شود. استفاده از حفره درون صفحه نمایش باعث می شود نسبت نمایشگر به بدنه افزایش چشمگیری داشته باشد. سامسونگ برای این اسمارت فون صفحه نمایش خمیده در نظر گرفته است.

بر اساس شایعات، سامسونگ در کنگره جهانی موبایل 2019 از گوشی های سری گلکسی S10 به صورت رسمی رونمایی می کند. گفته می شود چهار نسخه مختلف از این محصول در معرض دید عموم قرار می گیرد.

گلکسی اس 10 لایت مجهز به صفحه نمایش مسطح 5.8 اینچی از راه می رسد. گلکسی S10 دارای صفحه نمایش خمیده 6.1 اینچی خواهد بود و نسخه پلاس این پرچمدار نیز از نمایشگر 6.4 اینچی بهره می برد ( قیمت گوشی گلکسی S10 سامسونگ لو رفت ).

گران ترین و بزرگترین پرچمدار نیمه اول سال آینده سامسونگ، نسخه 5G گلکسی اس 10 است. بر اساس گزارش ها، این دستگاه به نمایشگر 6.7 اینچی و دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود ( استفاده از فناوری شارژ سریع جدید در گوشی های گلکسی S10 سامسونگ ).

ارسال نظر