گوشی گلکسی A10 با سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر از راه می رسد

رسانه کلیک - بر اساس اطلاعات جدید، گوشی گلکسی A10 تبدیل به اولین محصول سامسونگ مجهز به سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش می شود.

گوشی گلکسی A10 با سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر از راه می رسد

نزدیک به پنج سال از تجهیز گوشی های سامسونگ به سنسور اثر انگشت می گذرد و به نظر می رسد در آینده نزدیک این فناوری در محصولات این کمپانی کره ای تغییرات زیادی را تجربه کند. انتظار می رود در آینده نزدیک این شرکت گوشی های خود را به اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز کند.

بر اساس گزارشی جدید، گوشی گلکسی A10 تبدیل به اولین محصول سامسونگ با سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر می شود. در حال حاضر اطلاعات زیادی از این محصول در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است؛ با این حال انتظار می رود سامسونگ مشخصات فنی قدرتمندتری را در مقایسه با گلکسی A9 2018 برای آن در نظر بگیرد.

به احتمال زیاد این گوشی هوشمند فاصله میان گوشی های سری گلکسی A و گلکسی S10 سامسونگ را پر می کند. اگر چه مشخصات فنی این گوشی هوشمند مشخص نشده، گزارشی مشابه در ماه سپتامبر سال جاری میلادی به توسعه یک گوشی هوشمند از سری گلکسی A مجهز به پردازنده اسنپدراگون 845 اشاره کرده بود.

قیمت گوشی گلکسی A8s

سامسونگ گوشی های سری گلکسی A خود را به چیپست های میان رده مجهز می کند. در این میان گوشی گلکسی A9 دارای چیپست اسنپدراگون 660 بوده و قدرت گوشی گلکسی A8s سامسونگ را پردازنده کوالکام اسنپدراگون 710 تامین می کند.

انتظار می رود گوشی گلکسی A10 به همراه گوشی های سری گلکسی M در اوایل سال آینده میلادی معرفی شود. شایعات به معرفی گوشی های سری گلکسی اس 10 در کنگره جهانی موبایل 2019 اشاره می کنند.

سامسونگ قصد دارد از 4 گوشی هوشمند از سری گلکسی S10 رونمایی کند. گلکسی اس 10 لایت، گلکسی S10، گلکسی اس 10 پلاس و نسخه 5G گلکسی S10 این محصولات را تشکیل می دهند.

ارسال نظر