اندروید پای در اختیار کاربران گوشی هواوی میت 10 پرو قرار گرفت

رسانه کلیک - هواوی بروزرسانی اندروید 9 را برای پرچمداران خود عرضه کرد. کاربران گوشی هواوی میت 10 پرو و محصولات سری P20 قادر به دریافت این آپدیت هستند.

اندروید پای در اختیار کاربران گوشی هواوی میت 10 پرو قرار گرفت

در ماه سپتامبر شاهد شروع برنامه بتا سیستم عامل اندروید پای برای محصولات شرکت هواوی بودیم. امروز این کمپانی نسخه نهایی اندروید 9 را مجهز به رابط کاربری EMUI 9 در اختیار کاربران گوشی P20، پی 20 پرو و گوشی هواوی میت 10 پرو در کشورهای اروپایی قرار داد.

نزدیک به یک ماه پیش این نسخه از سیستم عامل اندروید در کشور چین عرضه شد. در این آپدیت شاهد بهبودهایی برای گوشی های هوشمند هواوی خواهیم بود که در این میان می توان به ژست های حرکتی جدید و بازطراحی بخش تنظیمات سریع اشاره کرد.

بزرگ ترین تغییر در این بروزرسانی را باید در بهبود شارژدهی باتری جستجو کرد. سیستم عامل اندروید پای دارای قابلیت Adaptive Battery بوده که باعث افزایش شارژدهی محصولات مجهز به این نسخه از سیستم عامل اندروید می شود.

انتظار می رود این بروزرسانی به تدریج در اختیار تمام کاربران قرار بگیرد و این امکان وجود دارد که هم اکنون این آپدیت تنها برای برخی کاربران عرضه شده باشد. برای دریافت دستی این آپدیت می توانید به بخش تنظیمات و بروزرسانی نرم افزار مراجعه کنید.

هواوی این بروزرسانی را برای گوشی های هوشمند دیگر خود نیز عرضه می کند. در ابتدا کاربران گوشی های میت 10، آنر پلی، آنر 10 و آنر V10 شاهد انتشار اندروید پای برای گوشی های خود خواهند بود.

در سال 2019 آپدیت اندروید 9 در اختیار کاربران گوشی های سری میت 9 و P10 قرار می گیرد. هواوی در اوایل سال آینده میلادی از پرچمداران جدید خود از سری پی 30 رونمایی می کند. این محصولات به صورت پیش فرض به اندروید پای مجهز می شوند ( تصاویر قاب گوشی هواوی P30 و P30 پرو به اینترنت راه پیدا کرد ).

ارسال نظر