شماره مدل نسخه 5G گوشی گلکسی S10 پلاس فاش شد

رسانه کلیک - اخیرا شماره مدل نسخه 5G گوشی گلکسی S10 پلاس سامسونگ لو رفته است. این محصول اوایل سال آینده میلادی معرفی می شود.

شماره مدل نسخه 5G گوشی گلکسی S10 پلاس فاش شد

در ماه های اخیر شاهد انتشار شایعاتی در رابطه با نسخه 5G گوشی گلکسی S10 پلاس در فضای مجازی بودیم. در حالی که سامسونگ به صورت رسمی در رابطه با این گوشی هوشمند اظهار نظری نکرده است، اپراتورهای مخابراتی خبر از توسعه آن می دهند.

امروز اطلاعات جدیدی از این گوشی هوشمند در فضای مجازی منتشر شده که شماره مدل آن را در اختیار رسانه ها قرار می دهد. نسخه 5G گوشی گلکسی اس 10 پلاس با شماره مدل های SM-G977U و SM-G977N به بازار عرضه می شود.

این دستگاه با شماره مدل SM-G977U در ایالات متحده آمریکا و با شماره مدل SM-G977N در کره جنوبی به فروش می رسد. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با نسخه اروپایی این اسمارت فون در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است؛ با این حال انتظار می رود این نمونه دارای شماره مدل SM-G977F باشد.

در حالی که امکان معرفی این نسخه از پرچمدار سامسونگ به همراه دیگر نمونه های گلکسی S10 وجود دارد، انتظار می رود این گوشی هوشمند در ماه ژوئن در اختیار خریداران قرار بگیرد.

قیمت گوشی گلکسی S10

در حال حاضر اپراتورهای مخابراتی در ایالات متحده آمریکا و کره جنوی به دنبال پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G هستند، بنابراین عرضه نسخه 5G گلکسی S10 پلاس در این کشورها منطقی به نظر می رسد.

بر اساس گزارش ها و شایعات، سامسونگ در کنگره جهانی 2019 از گوشی های سری گلکسی S10 رونمایی می کند. در این نمایشگاه با گوشی های گلکسی اس 10 لایت، گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس ملاقات کنیم.

به تازگی قیمت این محصولات در اینترنت منتشر شده است ( قیمت گوشی گلکسی S10 سامسونگ لو رفت ). بزرگترین نمونه پرچمدار آینده سامسونگ به دوربین اصلی چهارگانه و دوربین سلفی دوگانه مجهز می شود.

ارسال نظر