شرکت HMD Global موفق به فروش 70 میلیون گوشی نوکیا در 2 سال شد

رسانه کلیک - شرکت HMD Global که وظیفه تولید گوشی های نوکیا را بر عهده دارد، اعلام کرده تا به امروز بیش از 70 میلیون گوشی نوکیا در بازارهای جهانی فروخته است.

شرکت HMD Global موفق به فروش 70 میلیون گوشی نوکیا در 2 سال شد

شرکت HMD Global چند روز پیش 2 ساله شد. این کمپانی گوشی های نوکیا را تولید می کند. در حال حاضر نوکیا جزو 5 برند برتر تولیدکننده گوشی های هوشمند در قاره اروپا محسوب می شود، بنابراین HMD Global به خوبی توانسته این برند را احیا کند.

اولین گوشی هوشمند این شرکت تحت مدیریت HMD Global با نام نوکیا 6 در ژانویه 2017 معرفی شد. این شرکت ادعا می کند در مدت زمان 2 سال، موفق به فروش بیش از 70 میلیون گوشی نوکیا شده است. این آمار مربوط به گوشی های هوشمند و فیچر فون های تولیدی این برند است.

بر اساس اعلام شرکت HMD Global، نزدیک به 56 میلیون این دستگاه ها به مردان بالای از 35 سال فروخته شده است. این کمپانی اعلام کرده اکثر درآمد آن مربوط به گوشی های ارزان قیمت است و پرچمداران آن نتوانسته اند در بازار عملکرد مناسبی را از خود به نمایش بگذارند.

نوکیا 7.1 پلاس نوکیا 7.1 پلاس

در حال حاضر نوکیا 6.1 پرفروش ترین گوشی هوشمند این برند در بازارهای جهانی محسوب می شود. علاوه بر این دستگاه، شاهد محبوبیت بالای گوشی های نوکیا 7 پلاس و نوکیا 3.1 در بازارهای جهانی هستیم.

شرکت HMD Global قصد دارد محصولات بیشتری را در محدوده قیمتی 300 تا 400 یورو به تولید برساند. این موضوع به همراه استفاده از ویژگی های جدید در گوشی های آینده این برند، می تواند جوانان را بیشتری را جذب کند.

به تازگی این کمپانی از گوشی های نوکیا 7.1 و نوکیا 8.1 رونمایی کرده است ( نوکیا 8.1 مجهز به دوربین اصلی دوگانه از راه رسید ). HMD Global امید دارد این محصولات به فروش مناسبی در بازارهای جهانی دست پیدا کنند. لازم به ذکر است؛ این برند قبل از عرضه جهانی گوشی های هوشمند تولیدی خود، آن ها را در بازار چین به فروش می رساند.

ارسال نظر