تصاویر واقعی گلکسی S10 پلاس به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - تصاویر واقعی گلکسی S10 پلاس در اختیار رسانه ها قرار گرفت. بر اساس این تصاویر، پرچمدار آینده سامسونگ دارای دوربین اصلی سه گانه است.

تصاویر واقعی گلکسی S10 پلاس به اینترنت راه پیدا کرد

در گذشته شاهد انتشار رندرهای پرچمداران سال آینده سامسونگ در فضای مجازی بودیم و حال تصاویر واقعی گلکسی S10 پلاس در اختیار رسانه ها قرار گرفته است ( رندرهای سامسونگ گلکسی S10 پلاس به اینترنت راه پیدا کرد ). این تصاویر شایعات گذشته را تایید می کند.

تصاویر واقعی گلکسی S10 پلاس این گوشی هوشمند را در دو رنگ بنفش و نقره ای به نمایش می گذارد. در حال حاضر نمی توان این تصاویر را نسخه نهایی پرچمدار آینده سامسونگ دانست چرا که احتمال تغییر در طراحی این محصول وجود دارد.

بر اساس این تصاویر، سامسونگ برای گوشی گلکسی S10 پلاس دوربین اصلی سه گانه با چیدمان عمودی در نظر می گیرد. در کنار این سنسورها شاهد خودنمایی فلاش LED به همراه سنسور سنجش فشار خون هستیم.

در این تصاویر پنل جلویی این اسمارت فون به نمایش گذاشته نشده است. بنابر شایعات و رندرهای گذشته، گوشی گلکسی اس 10 پلاس به حفره درون نمایشگر و همچنین دوربین سلفی دوگانه مجهز می شود ( گوشی گلکسی S10 پلاس به دوربین سلفی دوگانه مجهز می شود ).

بر اساس رندرهایی که به تازگی در اختیار رسانه ها قرار گرفته، گوشی گلکسی S10 دارای دوربین اصلی دوگانه است ( رندر گلکسی S10 سامسونگ به دوربین اصلی دوگانه اشاره می کند ). انتظار می رود سامسونگ سال آینده میلادی از 3 گوشی از سری گلکسی اس 10 رونمایی کند.

گوشی گلکسی اس 10 لایت ارزان ترین پرچمدار آینده سامسونگ محسوب می شود که دارای صفحه نمایش مسطح خواهد بود. نمونه دوم گلکسی S10 است که از دوربین اصلی دوگانه و صفحه نمایش خمیده بهره می برد.

بزرگترین پرچمدار نیمه اول سال آینده سامسونگ، گوشی گلکسی اس 10 پلاس بوده که دارای نمایشگر خمیده و دوربین اصلی سه گانه است. بر اساس شایعات، قدرت تمام محصولات سری گلکسی S10 را پردازنده اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9820 تامین می کند.

ارسال نظر