محافظ نمایشگر گلکسی S10 پلاس خبر از دوربین سلفی دوگانه می دهد

رسانه کلیک - تصویری از محافظ نمایشگر گلکسی S10 پلاس در اختیار رسانه ها قرار گرفته که حضور دوربین سلفی دوگانه در این گوشی هوشمند را تایید می کند.

محافظ نمایشگر گلکسی S10 پلاس خبر از دوربین سلفی دوگانه می دهد

دیروز رندرهای گوشی گلکسی اس 10 پلاس در فضای مجازی منتشر شد ( رندرهای سامسونگ گلکسی S10 پلاس به اینترنت راه پیدا کرد ). بسیاری از علاقه مندان به صنعت گوشی های هوشمند نسبت به دقت این رندرها شک داشتند.

امروز تصویری از محافظ نمایشگر گلکسی S10 پلاس در اختیار رسانه ها قرار گرفته که بر اساس آن، سبک طراحی این گوشی هوشمند مشابه با رندرهای گذشته است.

این تصویر توسط افشاگر معروف، IceUniverse در اینترنت منتشر شده است. بر اساس این محافظ نمایشگر، پرچمدار آینده سامسونگ به دوربین سلفی دوگانه مجهز می شود. در میان این دو سنسور یک فضای اضافه حضور دارد.

انتظار می رود حاشیه های نمایشگر در گوشی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ در مقایسه با گلکسی S9 کاهش پیدا کند. این موضوع به همراه عدم حضور بریدگی صفحه نمایش، باعث افزایش نسبت صفحه نمایش به بدنه این گوشی هوشمند کره ای می شود.

علاوه بر این تصویر، رندر جدیدی از پرچمدار آینده سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفته که حضور حفره درون نمایشگر را در گوشی های گلکسی S10 و اس 10 پلاس تایید می کند.

سامسونگ در آینده نزدیک از گوشی گلکسی A8s رونمایی می کند ( گوشی سامسونگ گلکسی A8s در تاریخ 19 آذر معرفی می شود ). این محصول اولین گوشی هوشمند بازار مجهز به حفره نمایشگر محسوب می شود. هواوی نیز قصد دارد با معرفی گوشی نوا 4، در این بخش از بازار حضور داشته باشد.

بر اساس شایعات، گوشی گلکسی +S10 سامسونگ به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود. قدرت پرچمداران آینده این برند کره ای را چیپست کوالکام اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9820 تامین می کند. انتظار می رود با گوشی های سری گلکسی اس 10 سامسونگ در MWC 2019 ملاقات کنیم.

ارسال نظر