احتمال معرفی گوشی انعطاف پذیر مایکروسافت در سال آینده میلادی

رسانه کلیک - شرکت های مختلف در حال توسعه گوشی های منعطف هستند. گفته می شود گوشی انعطاف پذیر مایکروسافت سال آینده از راه می رسد.

احتمال معرفی گوشی انعطاف پذیر مایکروسافت در سال آینده میلادی

بسیاری از علاقه مندان به دنیای فناوری منتظر ورود گوشی های انعطاف پذیر به بازار هستند. بر اساس شایعات، سال آینده بسیاری از شرکت ها از گوشی های منعطف خود رونمایی می کنند. سامسونگ سال آینده گوشی گلکسی F را در معرض دید عموم قرار می دهد و هواوی نیز گوشی انعطاف پذیر خود را معرفی می کند.

امروز اطلاعاتی در رابطه با گوشی انعطاف پذیر مایکروسافت در اینترنت منتشر شده است. انتظار می رود پروژه اندرومدا سال آینده میلادی به صورت رسمی معرفی شود.

به تازگی گزارشی از سوی یک خبرنگار در فضای مجازی منتشر شده که به معرفی گوشی انعطاف پذیر مایکروسافت در سال 2019 اشاره می کند.

مایکروسافت با معرفی محصولات سری سرفیس خود توانست تغییر بزرگی در دنیای فناوری ایجاد کند. ارزش تجاری محصولات سری سرفیس این کمپانی به 1 میلیارد دلار می رسد.

به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد با معرفی پروژه اندرومدا استراتژی دستگاه های سری سرفیس را دنبال کند. این دستگاه در حقیقت یک گوشی هوشمند بوده که تبدیل به تبلت می شود.

گوشی هوشمند مایکروسافت

این محصول دارای طراحی شبیه به دستگاه های سری سرفیس بوده که به سیستم عامل ویندوزفون مجهز می شود. این محصول به احتمال زیاد به حاشیه کمی در اطراف صفحه نمایش خود مجهز شده و از پورت USB Type-C بهره می برد.

در سال آینده تغییرات زیادی در دنیای گوشی های هوشمند اعمال می شود. علاوه بر ورود گوشی های انعطاف پذیر به بازار، شرکت ها به دنبال استفاده از مودم های 5G در محصولات خود هستند. انتظار می رود سال آینده یک نمونه از گوشی گلکسی S10 با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G معرفی شود.

نظر شما در رابطه با پروژه اندرومدا مایکروسافت چیست؟ آیا این دستگاه می تواند محصولات رقیب را شکست دهد؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

ارسال نظر