گوشی گلکسی A8s سامسونگ تاییدیه FCC دریافت کرد

رسانه کلیک - گوشی گلکسی A8s موفق به کسب تاییدیه FCC شد. این اسمارت فون به نمایشگر Infinity-O مجهز می شود که نسبت نمایشگر به بدنه بالایی را برای آن به همراه دارد.

گوشی گلکسی A8s سامسونگ تاییدیه FCC دریافت کرد

به نظر می رسد گوشی گلکسی A8s اولین محصول شرکت سامسونگ مجهز به صفحه نمایش Inifinty-O محسوب می شود. این دستگاه دارای یک حفره در سمت چپ بالای نمایشگر است که این حفره، دوربین سلفی را میزبانی می کند.

یه تازگی این اسمارت فون تاییدیه FCC را دریافت کرده است. این دستگاه دارای شماره مدل SM-G8870 است. در حالی که تصویری از این گوشی هوشمند در فضای مجازی منتشر نشده، اسکرین شاتی از این محصول در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. این اسکرین شات دریافت تاییدیه از سوی FCC را تایید می کند.

انتظار می رود گوشی گلکسی A8s سامسونگ به صورت انحصاری در بازار چین عرضه شود؛ با این حال به نظر می رسد سامسونگ با ایجاد تغییراتی در این گوشی هوشمند، آن را در بازارهای جهانی نیز عرضه کند.

بر اساس شایعه ای که اخیرا در اینترنت منتشر شده، این اسمارت فون فاقد جک 3.5 میلی متری هدفون است ( جک 3.5 میلی متری هدفون از گوشی گلکسی A8s سامسونگ حذف می شود؟ ). به نظر می رسد سامسونگ نیز مانند سایر تولیدکنندگان گوشی های هوشمند به دنبال حذف این پورت از محصولات خود است.

این دستگاه تنها دارای پورت USB Type-C خواهد بود. بنابراین نمی توان در زمان شارژ دستگاه، با استفاده از هدفون به موسیقی گوش داد، البته در صورت استفاده از هدفون های بلوتوثی این امر امکان پذیر است.

انتظار می رود این دستگاه در هفته های آینده و قبل از پایان سال جاری میلادی به صورت رسمی در معرض دید عموم قرار بگیرد. در زمان عرضه اولیه، این گوشی هوشمند تنها در کشور چین به فروش می رسد.

انتظار می رود پرچمدار آینده سامسونگ، گوشی های سری گلکسی S10 به نمایشگر Infinity-O مجهز شوند.

ارسال نظر