گوشی پیکسل 3 لایت گوگل به 4 گیگابایت رم مجهز می شود

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در رابطه با گوشی پیکسل 3 لایت منتشر شد. گفته می شود قدرت این دستگاه را چیپست کوالکام اسنپدراگون 670 تامین می کند.

گوشی پیکسل 3 لایت گوگل به 4 گیگابایت رم مجهز می شود

گوشی های سری پیکسل از اهمیت بالایی برای گوگل برخوردار هستند. گوگل چند ماه پیش از گوشی های سری پیکسل 3 رونمایی کرد. به نظر می رسد این کمپانی قصد دارد در آینده یک گوشی هوشمند جدید دیگر نیز معرفی کند.

این دستگاه دارای کدنام Sargo بوده و یک گوشی ارزان قیمت محسوب می شود. در گذشته شاهد انتشار تصاویری از گوشی پیکسل 3 بودیم و حال مشخصات این اسمارت فون در اختیار رسانه ها قرار گرفته است ( تصاویر گوشی گوگل پیکسل 3 لایت به اینترنت راه پیدا کرد ).

استفاده از کلمه لایت به معنای قدرت کمتر این گوشی هوشمند و همچنان کیفیت پایین تر بدنه در مقایسه با اسمارت فون های پیکسل 3 و پیکسل 3 XL است.

به تازگی Geskin، مشخصات فنی این گوشی هوشمند را در فضای مجازی منتشر کرده است. برخلاف گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 XL که به چیپست اسنپدراگون 845 مجهز شده اند، گوشی گوگل پیکسل 3 لایت از پردازنده اسنپدراگون 670 بهره می برد.

بر اساس شایعات، این گوشی هوشمند دارای 4 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود. این دستگاه مانند برداران قدرتمندتر خود فاقد درگاه کارت حافظه خارجی است.

انتظار می رود گوشی پیکسل 3 لایت گوگل به دوربین مشابه با دیگر نسخه های این اسمارت فون مجهز شود. در همین راستا گوگل برای دوربین آن حالت Night Sight را در نظر بگیرد.

در گذشته برخی شایعات به این موضوع اشاره کرده بودند که گوگل قصد معرفی این محصول را ندارد؛ با این حال با توجه به حجم بالای گزارش ها و اطلاعات، انتظار می رود در آینده با این دستگاه ملاقات کنیم.

در رابطه با تاریخ معرفی گوشی گوگل پیکسل 3 لایت اطلاعات دقیقی منتشر نشده است. انتظار می رود این دستگاه در اوایل سال آینده میلادی در معرض دید عموم قرار بگیرد.

ارسال نظر