قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ برملا شد!

رسانه کلیک - قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرد. گفته می شود این گوشی هوشمند با قیمتی نزدیک به 2500 به فروش می رسد.

قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ برملا شد!

سامسونگ به تازگی تایید کرده گوشی منعطف خود را به صورت رسمی سال آینده میلادی در معرض دید عموم قرار می دهد و همچنین آن را در بازار به فروش می رساند. چند هفته پیش شاهد نمایش نمونه اولیه این گوشی هوشمند بودیم.

در حالی که هم اکنون تاریخ دقیق عرضه این محصول و همچنین قیمت آن به صورت رسمی مشخص نشده است، گزارشی جدید به قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ اشاره می کند. بر اساس این گزارش، گوشی منعطف این برند کره ای با قیمتی در حدود 2500 دلار به فروش می رسد.

این گزارش از سوی سایت Gizmodo انگلستان منتشر شده است. بر اساس این گزارش، گوشی انعطاف پذیر سامسونگ با نام گلکسی Flex، به صورت انحصاری توسط یک اپراتور مخابراتی در کشور انگلستان به فروش می رسد.

این دستگاه با قیمتی در محدوده 1500 تا 2000 پوند در کشور انگلستان به فروش می رسد. با تبدیل قیمت ارز، این اسمارت فون قیمتی در محدوده 1920 تا 2560 دلار خواهد داشت.

همانطور که می دانید شرکت ها برای محصولات خود در بازارهای مختلف، قیمت های متفاوتی را در نظر می گیرند. با توجه به این موضوع نمی توان قیمت گوشی گلکسی Flex را به دلار تبدیل و آن را به عنوان قیمت نهایی اعلام کرد؛ با این حال انتظار نمی رود این دستگاه قیمتی کمتر از 1500 دلار داشته باشد.

در گذشته گزارشی در اینترنت منتشر شده بود که به قیمت بالاتر از 1500 دلار این گوشی هوشمند اشاره می کرد. این قیمت بالا می تواند کاربران را از خرید گوشی انعطاف پذیر سامسونگ منصرف کند. در همین راستا سامسونگ در ابتدا تعداد محدودی از این محصول را به تولید می رساند تا واکنش خریداران را مورد بررسی قرار دهد.

ارسال نظر