گوشی هوشمند ال جی G7 در آینده نزدیک آپدیت اندروید 9 را دریافت می کند

رسانه کلیک - اسمارت فون ال جی G7 ThinQ و ال جی وی 40 تین کیو در آینده نزدیک بروزرسانی اندروید 9.0 پای را به صورت رسمی دریافت می کنند.

گوشی هوشمند ال جی G7 در آینده نزدیک آپدیت اندروید 9 را دریافت می کند

شرکت کره ای ال جی سابقه خوبی در زمینه عرضه بروزرسانی برای گوشی های تولیدی خود ندارد؛ با این حال به نظر می رسد این موضوع در آینده تغییر می کند. انتظار می رود در آینده نزدیک بروزرسانی اندروید 9 در اختیار کاربران اسمارت فون ال جی G7 ThinQ و ال جی V40 ThinQ قرار بگیرد.

این کمپانی به تازگی برنامه Upgrade Center را توسعه داده تا کاربران از زمان دریافت این آپدیت اطلاعات بیشتری را کسب کنند. در گذشته نه چندان دور شاهد انتشار این بروزرسانی برای گوشی ال جی جی وان بودیم ( گوشی ال جی G7 One بروزرسانی اندروید پای را دریافت کرد ).

دیروز نسخه بتا اندروید 9.0 در اختیار کاربران در کشور کره جنوبی قرار گرفت. ال جی این بروزرسانی را بدون توجه به اپراتورهای مخابراتی در این کشور، منتشر کرد. انتشار نسخه بتا این آپدیت به ال جی اجازه می دهد قبل از عرضه نسخه نهایی، باگ های موجود در آن را رفع کند.

انتظار می رود با انتشار آخرین نسخه بتا این سیستم عامل، ال جی نسخه نهایی و پایدار اندروید پای را در اختیار کاربران قرار دهد. پس از گوشی ال جی جی 7 تین کیو، گوشی ال جی V40 Thine Q این آپدیت را دریافت می کند.

تا به امروز شاهد حضور این دستگاه مجهز به سیستم عامل اندروید 9 در چندین بنچمارک بودیم. با توجه به این موضوع، انتظار می رود در آینده نزدیک کاربران این گوشی هوشمند قادر به دریافت جدیدترین نسخه از سیستم عامل موبایل اپل باشند.

در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با ویژگی های موجود در آپدیت شرکت ال جی برای گوشی های ال جی جی 7 و وی 40 ThinQ در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. انتظار می رود این بروزرسانی باعث افزایش شارژدهی باتری این محصولات شود.

ارسال نظر