گوشی میان رده جدید اچ تی سی تاییدیه وای فای دریافت کرد

رسانه کلیک - اچ تی سی به دنبال معرفی یک محصول جدید است. به تازگی گوشی میان رده جدید اچ تی سی موفق به کسب تاییدیه Wi-Fi شده است.

گوشی میان رده جدید اچ تی سی تاییدیه وای فای دریافت کرد

اچ تی سی در حال کاهش فعالیت خود در بخش گوشی های هوشمند است؛ با این حال این شرکت تایوانی تمرکز ویژه ای روی محصولات گران قیمت دارد. با وجود تمرکز روی گوشی های پرچمدار، به نظر می رسد این کمپانی تایوانی قصد دارد از یک گوشی میان رده جدید رونمایی کند.

بر اساس اطلاعات گذشته، گوشی میان رده اچ تی سی به چیپست کوالکام اسنپدراگون 435 مجهز می شود. این دستگاه داری نام HTC 2Q720000 بوده و به تازگی تاییدیه وای فای را دریافت کرده است. با توجه به دریافت این تاییدیه، انتظار می رود در آینده نزدیک از آن رونمایی شود.

مشخصات فنی کامل این محصول در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. این دستگاه از سیستم عامل اندروید اوریو 8.1 بهره می برد که با توجه به عرضه اندروید 9 از سوی گوگل، ناامیدکننده به نظر می رسد. این احتمال وجود دارد که اچ تی سی قبل از عرضه این محصول، آن را به اندروید پای مجهز کند.

در بخش سخت افزار به حضور پردازنده اسنپدراگون 435 اشاره شده؛ با این حال فریمور گوشی میان رده جدید اچ تی سی به چیپست کوالکام اسنپدراگون 625 اشاره می کند. احتمالا این دستگاه در دو نسخه و با قیمت های مختلف به بازار عرضه شود.

در حالی که اچ تی سی در رابطه با این محصول اظهار نظر قطعی نکرده است، انتظار می رود تا قبل از پایان سال جاری میلادی با آن ملاقات کنیم. این احتمال وجود دارد که اچ تی سی به دنبال افزایش فروش محصولات خود در تعطیلات پایان سال باشد.

اچ تی سی وضعیت مالی مناسبی را تجربه نمی کند و در همین راستا انتظار می رود این شرکت سال آینده آخرین پرچمدار خود را روانه بازار کند.

ارسال نظر