سامسونگ به دنبال تولید 1 میلیون گوشی انعطاف پذیر است

رسانه کلیک - نمونه اولیه گوشی هوشمند منعطف سامسونگ چند روز پیش در معرض دید عموم قرار گرفت. این شرکت قصد دارد در نیمه اول سال 2019 نزدیک به 1 میلیون از این دستگاه را به فروش برساند.

سامسونگ به دنبال تولید 1 میلیون گوشی انعطاف پذیر است

سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان خود نمونه اولیه گوشی انعطاف پذیرش را به نمایش گذاشت. در این مراسم سامسونگ نمایشگر این دستگاه را نشان داد و خود دستگاه درون یک حعبه قرار گرفته بود. این موضوع طراحی گوشی هوشمند منعطف سامسونگ را از دیدها پنهان کرد.

این دستگاه در ماه های آینده به تولید انبوه می رسد و نمونه های زیادی از آن به بازار عرضه می شود. امروز منبعی در کشور کره جنوبی اعلام کرده سامسونگ در مرحله اول نزدیک به 1 میلیون گوشی انطعاف پذیر تولید می کند.

مدیر بخش موبایل این شرکت کره ای، DJ Koh خبر تولید یک میلیون گوشی هوشمند منعطف سامسونگ را به صورت غیر رسمی تایید کرده است. به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد قبل از سرمایه گذاری عظیم در این بخش از بازار، میزان فروش آن و استقبال خریداران را بررسی کند.

در صورتی که سامسونگ بتواند به فروش مناسبی در بازار دست پیدا کند، تولید گوشی های انعطاف پذیر خود را افزایش می دهد. در حال حاضر نمی توان واکنش خریداران را نسبت به گوشی هوشمند منعطف سامسونگ پیش بینی کرد، چرا که این دستگاه علاوه بر طراحی متفاوت، با قیمت بالایی نیز به فروش می رسد.

سامسونگ مشخصات فنی و همچنین قیمت اولین گوشی انعطاف پذیر خود را مشخص نکرده است. انتظار می رود با نزدیک شدن به زمان فروش این محصول، سامسونگ مشخصات فنی آن را در اختیار رسانه ها قرار دهد.

سامسونگ برای شخصی سازی رابط کاربری مورد استفاده در محصول جدید خود، با گوگل همکاری نزدیکی خواهد داشت. این موضوع می تواند افزایش فروش گوشی منعطف این برند کره ای را به همراه داشته باشد.

ارسال نظر