گلکسی Flex، نام احتمالی اولین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به معرفی گلکسی Flex به عنوان اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ اشاره می کند. این دستگاه سال آینده در معرض دید عموم قرار می گیرد.

گلکسی Flex، نام احتمالی اولین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

سامسونگ چند روز دیگر اطلاعات مربوط به اولین گوشی منعطف خود را در اختیار رسانه ها قرار می دهد؛ با این حال به تازگی اطلاعات جدیدی از این محصول در فضای مجازی منتشر شده است.

بر اساس اطلاعاتی که توسط LetsGoDigital جمع آوری شده، سامسونگ نام تجاری Flex را به ثبت رسانده است. با توجه به این موضوع، احتمال معرفی اسمارت فون انعطاف پذیر سامسونگ با نام گلکسی Flex وجود دارد.

نام های تجاری مورد نظر سامسونگ شامل سامسونگ Infinity-Flex، سامسونگ Infinity-O و سامسونگ Infinity-U در دفتر پتنت و نام تجاری ایالات متحده آمریکا (USPTO) به ثبت رسیده است. در تمام این نام ها کلمه Infinity مشترک است.

استفاده از حروف O و U می تواند نشان دهنده مکانیزم خم شدن این دستگاه باشد. حرف O به معنای نمایشگر کاملا انعطاف پذیر و حرف U به خم شدن این صفحه نمایش اشاره می کند.

گلکسی Flex

تا به امروز اکثر شایعات و گزارش ها از گلکسی F به عنوان اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ یاد کرده اند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، این محصول از دو سیم کارت پشتیبانی می کند و دارای 512 گیگابایت حافظه داخلی است.

این دستگاه با شماره مدل های SM-F900F و SM-F900N در بازارهای آسیایی و اروپایی به فروش می رسد و کاربران در ایالات متحده آمریکا این دستگاه را با شماره مدل SM-F900U خریداری می کنند. بر اساس جدیدترین گزارش، این محصول از رابط کاربری مخصوصی بهره می برد ( گوشی انعطاف پذیر سامسونگ گلکسی F به رابط کاربری مخصوصی مجهز می شود ).

سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان خود در تاریخ 7 نوامبر ، اطلاعات مربوط به این دستگاه را منتشر می کند. انتظار می رود این گوشی هوشمند در اوایل سال آینده میلادی به صورت رسمی معرفی شود.

ارسال نظر