باتری سری میت 20 چه تغییراتی نسبت به میت 10 داشته است؟

رسانه کلیک - جدیدترین پرچم‌دار هواوی در سری میت از قوی‌ترین پرچم داران این برند تاکنون به شمار می‌آید. در سال گذشته Huawei Mate 10  و Huawei Mate 10 Pro با باتری‌های پر ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعتی خود وارد بازار داغ گوشی‌های هوشمند شدند. امسال نیز هواوی در سری جدید Mate20 Huawei قدمی فراتر گذاشته و ظرفیت باتری مدل  Mate 20 Pro را 4200  میلی آمپر بر ساعت و ظرفیت باتری Mate 20 X را تا 5000 میلی آمپر بر ساعت ارتقا داده است. البته ظرفیت  باتری  Huawei mate 20 همچنان 4000 میلی آمپر بر ساعت باقی مانده است ولی مکانیزم‌های مدیریت انرژی موجب افزایش طول عمر باتری آن شده است.

باتری سری میت 20 چه تغییراتی نسبت به میت 10 داشته است؟

امسال نیز هواوی در سری جدید Mate20 Huawei قدمی فراتر گذاشته و ظرفیت باتری مدل Mate 20 Pro را 4200 میلی آمپر بر ساعت و ظرفیت باتری Mate 20 X را تا 5000 میلی آمپر بر ساعت ارتقا داده است. البته ظرفیت باتری Huawei mate 20 همچنان 4000 میلی آمپر بر ساعت باقی مانده است ولی مکانیزم‌های مدیریت انرژی موجب افزایش طول عمر باتری آن شده است.

پس از رونمایی از سری Huawei mate 20 در لندن، مصاحبه‌ای با بروس لی از مدیران ارشد هوآوی در این ارتباط برگزار شد که او در این مصاحبه به افزایش 4 ساعتی طول عمرباتری گوشی Mate20 نسبت به سری Mate 10 اشاره کرد. به گفته او علاوه بر افزایش ظرفیت باتری این تلفن‌های همراه، پردازنده پیشرفته 7 نانومتری Kirin 980 به کار گرفته شده در این گوشی توانسته است سبب کاهش مصرف انرژی و در نتیجه افزایش کارایی آن شود.

بروس لی هم‌چنین در اولین مراسم رونمایی از باتری‌های 5000 میلی آمپر ساعتی Huawei mate 20x، به انگیزه کارگیری این ظرفیت فوق العاده در این گوشی اشاره کرد و گفت: «در ابتدای ورود سری Mate به بازار تلفن های همراه، باتری‌های 4000 میلی آمپر بر ساعت به راحتی می‌توانستند پاسخ‌گوی نیازهای اولیه کاربران خود باشند حال آنکه کاهش هزینه‌های ترافیک داده‌ای از سوی اپراتور‌های بزرگ مخابراتی سبب افزایش مصرف داده از سوی کاربران شده است. بنابراین تصمیم گرفتیم تا با افزایش ظرفیت باتری این گوشی‌های هوشمند نیازهای جدید کاربران خود را تامین کنیم. هوآوی با کاهش سرعت مصرف باتری از یک سو و افزایش سرعت شارژ گوشی‌ها از سوی دیگر توانسته بیش از پیش پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.»

او همچنین به اهمیت امنیت سیستم شارژ گوشی های هوآوی اشاره کرد. این شرکت در راستای بهینه سازی شارژرها و باتری‌های قابل شارژ توانسته است به عنوان بهترین در عرصه استانداردهای صنعتی طراحی سلولی، دیافراگم سلولی و فاصله کانونی باشد.

بروس لی بر این باور است که تنها با افزایش سطح تعریف شده برای استاندارد ها می‌توان محصولاتی با کیفیت بهتر را رقم زد اما متاسفانه تنها تعداد معدودی از عرضه‌کنندگان باتری‌ها توانسته‌اند کیفیت مورد نیاز هوآوی را ارائه دهند.

در پایان لازم به ذکر است که هوآوی برای گوشی‌های سری Huawei mate 20 خود از شرکت آلمانی TUV گواهینامه امنیت دریافت کرده است.

ارسال نظر