تصاویر نمونه اولیه ایسوس ذنفون 6 خبر از دوربین اصلی سه گانه می دهد

رسانه کلیک - امروز تصاویری از نمونه اولیه ایسوس ذنفون 6 در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. بر اساس این تصاویر، محصول آینده ایسوس به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود.

تصاویر نمونه اولیه ایسوس ذنفون 6 خبر از دوربین اصلی سه گانه می دهد

ایسوس یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه فناوری محسوب می شود که در سال های اخیر توانسته به سهم مناسبی در بازار گوشی های هوشمند دست پیدا کند. در حالی که این برند قادر به رقابت با شرکت های مطرح بازار نیست، تصاویر نمونه اولیه ایسوس ذنفون 6 به تلاش بیشتر این شرکت در سال آینده میلادی اشاره می کند.

بر اساس این تصاویر، پرچمدار آینده ایسوس از طراحی تمام صفحه بهره می برد. در این تصاویر شاهد حضور چندین نمونه اولیه از پرچمدار آینده ایسوس هستیم. یکی از این محصولات از برش نمایشگر قطره ای و دوربین اصلی سه گانه بهره می برد.

یکی از این دستگاه ها از ایده سامسونگ پیروی می کند. این گوشی هوشمند دارای یک حفره در سمت چپ بالای نمایشگر است. این حفره دوربین سلفی را میزبانی می کند. سامسونگ قصد دارد در آینده گوشی گلکسی A8s را با این سبک طراحی معرفی و در اختیار خریداران قرار دهد ( محافظ نمایشگر گلکسی A8s خبر از دوربین سلفی درون صفحه نمایش می دهد ).

نمونه اولیه ایسوس ذنفون 6 دارای دوربین اصلی دوگانه با چیدمان عمودی است و در زیر آن جک 3.5 میلی متری هدفون خودنمایی می کند.

[lightgallery images="195594,195595"]

یکی دیگر از گوشی های موجود در این تصاویر، دارای برش نمایشگر قطره ای است با این تفاوت که این برش، در سمت راست بالای نمایشگر قرار دارد. در بخش پشتی این دستگاه دوربین اصلی دوگانه با چیدمان عمودی و سنسور اثر انگشت به چشم می خورد.

[lightgallery images="195596,195597,195598"]

نمونه آخر دارای برش نمایشگر قطره ای در بخش میانی بالای نمایشگر است. این دستگاه مانند هواوی P20 پرو از دوربین اصلی سه گانه بهره می برد. این محصول نیز مانند دو نمونه دیگر دارای جک 3.5 میلی متری هدفون در بخش زیرین خود است.

ارسال نظر