محافظ نمایشگر گلکسی A8s خبر از دوربین سلفی درون صفحه نمایش می دهد

رسانه کلیک - امروز تصویری از محافظ نمایشگر گلکسی A8s در اختیار رسانه ها قرار گرفت. بر اساس این تصویر، محصول آینده سامسونگ دارای دوربین سلفی درون نمایشگر است.

محافظ نمایشگر گلکسی A8s خبر از دوربین سلفی درون صفحه نمایش می دهد

شرکت های مختلف برای کاهش حاشیه های اطراف نمایشگر راهکارهای مختلفی را در نظر گرفته اند. محصولاتی مانند آیفون X و هواوی میت 20 پرو به برش نمایشگر بزرگی مجهز شده اند که سیستم شناسایی چهره سه بعدی را میزبانی می کند و محصولاتی مانند هواوی میت 20 دارای بریدگی صفحه نمایش قطره ای هستند.

برخی برندها مانند شیائومی و اوپو در دستگاه های تولیدی خود از طراحی کشویی استفاده کرده اند که در این بخش از دستگاه، دوربین سلفی قرار می گیرد ( شیائومی می میکس 3 از راه رسید؛ اسمارت فونی با نمایشگر بدون حاشیه ). در میان شرکت های مختلف، سامسونگ و سونی گوشی های تولیدی خود را بدون بریدگی صفحه نمایش روانه بازار می کنند.

به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد از طراحی جدیدی برای کاهش حاشیه های اطراف نمایشگر دستگاه خود استفاده کند. به تازگی تصویری از محافظ نمایشگر گلکسی A8s در فضای مجازی منتشر شده که خبر از حضور دوربین سلفی درون صفحه نمایش می دهد.

سامسونگ برای قرار دادن دوربین سلفی درون نمایشگر، حفره ای را برای آن در نظر می گیرد. در تصویر منتشر شده، در بخش بالایی نمایشگر یک حفره به چشم می خورد.

سامسونگ در گذشته در مراسمی به گوشی گلکسی A8s با طراحی تمام صفحه اشاره کرده بود. برای دستیابی به این هدف باید حاشیه های اطراف نمایشگر به حداقل برسد که استفاده از دوربین سلفی درون صفحه نمایش یکی از راه حل های آن محسوب می شود.

در حال حاضر سامسونگ در رابطه با زمان معرفی این گوشی هوشمند اطلاعاتی را منتشر نکرده و همچنین گزارشی در رابطه با مشخصات فنی آن در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. انتظار می رود در آینده اطلاعات بیشتری از این دستگاه منتشر شود.

ارسال نظر