گلکسی اس ۱۰ سامسونگ به حافظه UFS 3.0 مجهز می شود

رسانه کلیک - سال آینده با گوشی گلکسی اس ۱۰ سامسونگ ملاقات می کنیم. این احتمال وجود دارد که سامسونگ در این دستگاه از حافظه UFS 3.0 استفاده کند.

گلکسی اس ۱۰ سامسونگ به حافظه UFS 3.0 مجهز می شود

در اوایل سال جاری میلادی شاهد معرفی استاندارد UFS 3.0 بودیم. این حافظه در مقایسه با UFS 2.1 نزدیک به دو برابر پهنای باند حافظه بیشتری دارد. در حال حاضر بسیاری از گوشی های هوشمند از حافظه UFS 2.1 بهره می برند.

بر اساس اطلاعات جدید، گلکسی اس ۱۰ سامسونگ اولین گوشی هوشمند در جهان محسوب می شود که مجهز به حافظه UFS 3.0 سال آینده به بازار عرضه می شود.

مدیر تولید بخش حافظه سامسونگ در کنفرانس 4G/5G کوالکام در هنگ کنگ اعلام کرد این شرکت در نیمه اول سال آینده میلادی، گوشی های هوشمند خود مجهز به حافظه UFS 3.0 را در اختیار خریداران قرار می دهد.

در حالی که سامسونگ به استفاده از این نوع حافظه در گوشی گلکسی S10 اشاره نکرده است، این دستگاه اولین گوشی هوشمندی بوده که نام آن به ذهن افراد می رسد.

طراحی گوشی های گلکسی اس 10

انتظار می رود سال آینده با 3 نمونه مختلف گلکسی اس 10 ملاقات کنیم. گفته می شود یکی از نسخه های این دستگاه از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی می کند و به احتمال زیاد دارای حافظه UFS 3.0 است.

بر اساس گزارش های اخیر، گلکسی S10 لایت به 64 گیگابایت حافظه داخلی مجهز می شود. از آن جایی که حافظه های UFS 3.0 در ظرفیت 128 گیگابایت و بالاتر به تولید می رسد، گلکسی اس 10 لایت فاقد آن خواهد بود.

گلکسی S10، گلکسی اس 10 پلاس و گلکسی S10 Lite سال آینده میلادی در معرض دید عموم قرار می گیرند. گلکسی S10 لایت دارای نمایشگر 5.8 اینچی است و گلکسی S10 پلاس به صفحه نمایش 6.44 اینچی مجهز می شود.

سامسونگ برای هر سه نسخه گلکسی اس 10 از پنل AMOLED استفاده می کند با این تفاوت که گلکسی S10 و نسخه پلاس آن دارای نمایشگر خمیده هستند.

ارسال نظر