اپلیکیشن دوربین گوگل پیکسل 3 برای پیکسل و پیکسل 2 منتشر شد

رسانه کلیک - گوکل به تازگی اپلیکیشن دوربین گوگل پیکسل 3 را برای گوشی های گوگل پیکسل 2 و گوگل پیکسل منتشر کرده است. این اپلیکیشن قابلیت های جدیدی را برای این دو اسمارت فون به همراه دارد.

اپلیکیشن دوربین گوگل پیکسل 3 برای پیکسل و پیکسل 2 منتشر شد

گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL با چندین قابلیت منحصر به فرد روانه بازار شد ( گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL چه تفاوت‌هایی با نسل قبل‌ دارند؟ ). این قابلیت ها به تدریج در حال عرضه برای سایر اسمارت فون ها به ویژه محصولات ساخته شده توسط گوگل است.

اپلیکیشن دوربین گوگل پیکسل 3 تا قبل از انتشار بروزرسانی جدید خود برای هیچ اسمارت فونی در دسترس نبود، اما هم اکنون کاربران گوشی های گوگل پیکسل 2 و گوگل پیکسل می توانند این اپلیکیشن را دریافت کنند.

اگر دارای این دو اسمارت فون هستید، می توانید بروزرسانی جدید را برای اپلیکیشن دوربین دریافت کنید. در این بروزرسانی یک ژست لمسی تعریف شده که با لمس طولانی مدت صفحه، اپلیکیشن Google Lens اجرا می شود.

در این بروزرسانی قابلیت هایی از گوگل پیکسل 3 نظیر Top Shot یا Photobooth وجود ندارد؛ با این حال ممکن است این قابلیت ها در بروزرسانی های بعدی برای دو اسمارت فون گوگل پیکسل و گوگل پیکسل 2 نیز منتشر شود.

گوشی گوگل پیکسل 3

قابلیت Night Sight از جمله ویژگی هایی است که در این بروزرسانی برای دو اسمارت فون گوگل پیکسل و پیکسل 2 ارایه شده است. این قابلیت به شما کمک می کند در شرایط نوری ضعیف، تصاویری به مراتب واضح تر را ثبت کنید.

در نسخه بروز اپلیکیشن Google Camera، کاربران می توانند اطلاعات بیشتری را از حالت (Mode) مورد استفاده در بخش پایینی نمایشگر مشاهده کنند. هم چنین شما می توانید با سوایپ کردن به سمت چپ و راست، بین حالت های مختلف تصویربرداری جا به‌ جا شوید. برای دریافت به روزرسانی جدید می توانید به فروشگاه نرم افزاری گوگل (Google Play Store) مراجعه کنید.

ارسال نظر