اولین نمونه تصویر دوربین وان پلاس 6T منتشر شد

مراسم رونمایی رسمی از وان پلاس 6T در تاریخ 29 اکتبر برگزار می شود؛ با این حال تاکنون چندین رندر از اسمارت فون آینده وان پلاس را مشاهده کرده ایم. مدیر عامل وان پلاس، Pete Lau به تازگی تصویری را منتشر کرده که عملکرد دوربین وان پلاس 6T را به نمایش می گذارد. این تصویر یک Night Shot (نمای شبانه) از شهر شنژن چین است که با متن "فیلتر خودت را بساز" انتشار یافته است. 

اولین نمونه تصویر دوربین وان پلاس 6T منتشر شد

مراسم رونمایی رسمی از وان پلاس 6T در تاریخ 29 اکتبر برگزار می شود؛ با این حال تاکنون چندین رندر از اسمارت فون آینده وان پلاس را مشاهده کرده ایم. مدیر عامل وان پلاس ، Pete Lau به تازگی تصویری را منتشر کرده که عملکرد دوربین وان پلاس 6T را به نمایش می گذارد. این تصویر یک Night Shot (نمای شبانه) از شهر شنژن چین است که با متن "فیلتر خودت را بساز" انتشار یافته است.

این تصویر با وضوح کامل 13 مگاپسکلی بارگذاری شده است، اما اطلاعات EXIF را به همراه ندارد. در همین راستا نمی توان به اطلاعاتی مانند گشودگی دیافراگم و یا سازنده سنسور دسترسی پیدا کرد.

کیفیت تصویر به ثبت رسیده برای یک پرچم دار قابل قبول است. در این تصویر می‌ توانیم عملکرد خوب دوربین در ثبت رنگ ها و هم چنین جزییاتی نظیر بافت ابر را مشاهده کنیم.

دوربین وان پلاس 6t

در رابطه با نحوه ثبت این تصویر اطلاعاتی منتشر نشده است. احتمال ثبت این عکس به صورت دستی و یا روی یک سه پایه عکاسی وجود دارد. دوربین وان پلاس 6T قادر به ثبت تصاویر با دیافراگم باز در محیط های تاریک است. در گذشته شاهد حضور این ویژگی در گوشی های هوشمند هواوی مجهز به پردازنده Kirin 970 بودیم که برای مثال می توان به اسمارت فون هواوی P20 پرو اشاره کرد.

وان پلاس 6T به چیپست اسنپدارگون 845 مجهز می شود که 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی آن را همراهی می کند. از دیگر مشخصات این پرچم دار می توان به استفاده از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر و یک باتری 3700 میلی آمپر ساعتی با قابلیت پشتیبانی از فناوری شارژ سریع اشاره کرد ( ظرفیت باتری گوشی وان پلاس 6T فاش شد ).

ارسال نظر