نمایشگر منعطف سامسونگ وارد گوشی های اوپو و شیائومی می شود!

رسانه کلیک - سامسونگ به دنبال توسعه گوشی انعطاف پذیر است. با این حال گزارشی جدید به استفاده از نمایشگر منعطف سامسونگ در گوشی های اوپو و شیائومی اشاره دارد.

نمایشگر منعطف سامسونگ وارد گوشی های اوپو و شیائومی می شود!

گزارش جدیدی در فضای مجازی منتشر شده که بر اساس آن، نمایشگر منعطف سامسونگ در گوشی های انعطاف پذیر شرکت های چینی مورد استفاده قرار می گیرد.

بر اساس گزارش ها، بخش تولید کننده نمایشگرهای سامسونگ وظیفه تامین پنل های انعطاف پذیر شرکت های اوپو و شیائومی را بر عهده خواهد داشت. این دو شرکت چینی به دنبال توسعه اسمارت فون های منعطف هستند.

سامسونگ در گذشته اعلام کرده بود خواهان افزایش تولید پنل های منعطف برای استفاده در دستگاه های مختلف است. بر اساس مطالعاتی که توسط شرکت تحقیقاتی Stone Partners صورت گرفته است، تقاضا برای نمایشگرهای انعطاف پذیر در سال آینده به 1 میلیون پنل می رسد.

در گذشته مدیر بخش موبایل سامسونگ از توسعه گوشی های انعطاف پذیر توسط این شرکت کره ای خبر داده بود. شرکت های زیادی در حال توسعه گوشی های انعطاف پذیر هستند.

بر اساس گزارش ها، کمپانی های سامسونگ ، هواوی، شیائومی و اوپو در سال آینده میلادی از گوشی های انعطاف پذیر خود رونمایی می کنند ( گوشی منعطف هواوی با کمک شرکت BOE Technology تولید می شود ). شرکت Stone Partners میزان تقاضای برای نمایشگرهای انعطاف پذیر در سال 2020 را 5 میلیون پنل اعلام کرده است.

در رابطه با اولین شرکت تولید کننده گوشی های منعطف گزارش های زیادی در اینترنت منتشر شده است. در حالی که گفته می شود سامسونگ از اولین گوشی انعطاف پذیر خود در کنگره جهانی موبایل 2019 رونمایی می کند، برخی گزارش ها هواوی را به عنوان اولین شرکت تولید کننده این اسمارت فون ها معرفی کرده اند.

بر اساس اطلاعاتی که تا به امروز در فضای مجازی منتشر شده، گوشی انعطاف پذیر سامسونگ با نام گلکسی X از سه نمایشگر 3.5 اینچی OLED بهره می برد ( گوشی منعطف سامسونگ به سه پنل OLED مجهز می شود ).

ارسال نظر