دعوت از فعالان حوزه IT برای مشارکت در انتخابات کمیسیون ها

دبیر جدید سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران از فعالان صنفی و اعضای سازمان برای مشارکت در انتخابات کمیسیون‌ها دعوت کرد.

دعوت از فعالان حوزه IT برای مشارکت در انتخابات کمیسیون ها

به گزارش کلیک مهرداد ذوالفقاریان درباره‌ برگزاری انتخابات کمیسیون‌های سازمان در دوره هفتم گفت: کمیسیون‌های سازمان همواره به عنوان ارکان اصلی و تاثیرگذار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای شناخته می‌شوند.

وی افزود: در طول سال‌های گذشته در هر کدام از کمیسیون‌ها زحمات ارزنده‌ای برای بهبود فضای کسب‌وکارهای این حوزه انجام شده است. در واقع پل ارتباطی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با اعضای خود، کمیسیون‌های تخصصی آن هستند.

ذوالفقاریان در ادامه با دعوت از فعالان حوزه IT برای مشارکت در انتخابات کمیسیون‌های سازمان گفت: در روزهای پایانی مهلت ثبت‌نام در انتخابات کمیسیون‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به سر می‌بریم.

به نظرم باید با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در صنف، تلاش کنیم تا در ابتدا شاهد حضور و کاندید شدن اعضا و برگزاری بسیار پرشور انتخابات کمیسیون‌های سازمان باشیم و در قدم بعدی، با برنامه‌ریزی مناسب و واقع‌بینانه، با هدف گذاری و عملکرد خوب کمیسیونها، اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

از تمام فعالان صنف برای حضور در این انتخابات و مشارکت در فعالیت‌های صنفی دعوت می‌کنم. امیدوارم شاهد رقم خوردن روزهای خوبی برای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در آینده باشیم.

بر اساس این گزارش، ذوالفقاریان در نهمین جلسه هیئت‌مدیره دوره هفتم سازمان که دوم اردیبهشت ماه برگزار شد، با اجماع آرای اعضای هیئت‌مدیره‌ی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، به عنوان دبیر جدید دبیرخانه سازمان انتخاب شد.

گفتنی است پیش از این علیرضا کشاورز جمشیدیان در این سمت فعالیت می‌کرد.

 

ارسال نظر