رونمایی از لوازم جانبی محصولات سامسونگ که با محیط زیست سازگاری دارد

شرکت سامسونگ از لوازم جانبی جدیدی برای محصولات گلکسی و پروژکتورهای قابل حمل خود پرده برداشته است که سازگاری بیشتری با محیط‌زیست دارند.

رونمایی از لوازم جانبی محصولات سامسونگ که با محیط زیست سازگاری دارد

سامسونگ با یک شرکت سازنده لوازم جانبی به‌نام Slash B Slash وارد همکاری شده است تا لوازمی سازگار با محیط‌زیست برای گوشی‌ها و دستگاه‌های پوشیدنی گلکسی و پروژکتورهای Freestyle بسازد. این شرکت در فروشگاهی در سئول این لوازم جانبی را که برای گلکسی S23، گلکسی زد فولد 4، گلکسی بادز 2 پرو و گلکسی واچ 5 طراحی شده‌اند، به‌نمایش گذاشته است.

لوازم جانبی جدید سامسونگ با مواد بازیافتی ساخته می‌شوند

بیش از 40 درصد از مواد این لوازم از PCM ساخته‌شده که شامل پلاستیک بازیافتی و چرم گیاهی است. بانیان اصلی این پروژه کارمندان جوان سامسونگ هستند. این محصولات قرار است حرکت به سمت مصرف ارزشمند و ابراز سلایق شخصی را دنبال کند.

سامسونگ اولین‌بار در نمایشگر IFA 2022 از لوازم جانبی سازگار با محیط‌زیست خود پرده برداشت. از آن زمان تاکنون، این دستگاه‌ها در بیش از 28 کشور عرضه شده‌اند. لوازم جانبی مذکور با تم‌هایی مثل باب اسفنجی، جنگ ستارگان، پوکمون و سیمپسون‌ها در دسترس قرار دارند.

لوازم جانبی سازگار با محیط‌زیست سامسونگ از طریق برنامه SMAPP طراحی شده‌اند که از استانداردهای کیفی برای مصرف‌کنندگان و دسترسی به خرده‌فروشی‌های بیشتر برای تولیدکنندگان اطمینان می‌یابد. این محصولات درحال‌حاضر در فروشگاهی موسوم به SLBS Studio به‌نمایش درآمده‌اند و شامل 39 ابزار جانبی سازگار با محیط‌زیست هستند.

سامسونگ همچنین برای جذب مشتریان به سمت این فروشگاه، رویدادهایی را در این فروشگاه برگزار می‌کند. برای مثال، گاهی اوقات هنرمندان با استفاده از S Pen در آن‌جا طراحی و لوازم جانبی خریداران را امضا می‌کنند. این شرکت همچنین جوایزی را به خریداران محصولات خود اعطا می‌کند تا افراد بیشتری را به خرید این محصولات تشویق کند.

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر