نسخه 8.93 اسکایپ با ویژگی شخصی‌سازی منتشر شد

این آپدیت برای تمام پلتفرم‌ها ویژگی‌های جدیدی را به همراه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مترجم اختصاصی اشاره کرد.

نسخه 8.93 اسکایپ با ویژگی شخصی‌سازی منتشر شد

مایکروسافت پس از اعلام یک تجربه جدید، اکنون نسخه 8.93 برنامه اسکایپ را منتشر کرده که شامل ویژگی‌های جدید، رفع برخی مشکلات و موارد دیگری برای تمام پلتفرم‌ها مانند اندروید، iOS، ویندوز، macOS، لینوکس و حتی نسخه وب می‌شود.

ابتدا، نسخه 8.93 اسکایپ شامل ویژگی‌های جدیدی می‌شود که مختص کاربران موبایل است. از جمله آن‌ها می‌توان به امکان مدیریت تنظیمات Caller ID از طریق برنامه، شخصی‌سازی ظاهر برنامه، ارائه آخرین اخبار و رویدادها از طریق برگه Skype Today و امکان افزودن مخاطب جدید با استفاده از کد QR منحصر‌به‌فرد است. مایکروسافت همچنین تجربه تماس ویدیویی اسکایپ را برای کاربران موبایل بروز کرده است.

از دیگر ویژگی‌های جدید اسکایپ برای کاربران موبایل می‌توان به مترجم Universal اشاره کرد که زبان‌های خارجی را به‌صورت خودکار تشخیص می‌دهد و برای شما ترجمه می‌کند. همچنین در یک تماس ترجمه شده می‌توانید از صدای خودتان استفاده کنید.

تمام این ویژگی‌ها برای نسخه اندروید، آیفون و آیپد اسکایپ منتشر شده است.

ویژگی‌های جدید پلتفرم‌های غیرموبایل اسکایپ

کاربران ویندوز، مک، لینوکس و وب، در این نسخه جدید، فقط به ویژگی‌های مدیریت تنظیمات Caller ID، شخصی‌سازی ظاهر برنامه، مترجم Universal و استفاده از صدای خود برای تماس‌های ترجمه شده دسترسی پیدا کرده‌اند.

مایکروسافت به‌صورت ماهانه نسخه جدیدی از برنامه اسکایپ را منتشر می‌کند تا ویژگی‌ها، بهبودها و اصلاحات جدیدی را به آن اضافه کند. این ویژگی‌های جدید قبل از اینکه به‌طور کلی در دسترس قرار گیرند، از طریق نسخه بتا آزمایش می‌شوند. مایکروسافت ماه آینده بروزرسانی جدیدی برای معرفی ویژگی‌ها و اصلاحات جدید منتشر خواهد کرد.

همانطور که غول ردموندی در بیانیه خود اعلام کرده، این بروزرسانی به‌صورت تدریجی برای کاربران منتشر خواهد شد و به همین علت ممکن است طی چند روز آینده در دسترس شما قرار بگیرد.

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر