حضور همراه اول در نمایشگاه الکامپ با آخرین دستاوردهای فناورانه

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳ با حضور فراگیر «همراه اول» به‌عنوان لوکوموتیو پرقدرت مسیر حرکتی ایران دیجیتال به‌مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار می‌کند.

حضور همراه اول در نمایشگاه الکامپ با آخرین دستاوردهای فناورانه

به گزارش کلیک به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با شعار «همه با هم برای اقتصادی دیجیتال» از شنبه 9 تیر 1403 با حضور فراگیر «همراه اول» به عنوان لوکوموتیو پرقدرت مسیر حرکتی ایران دیجیتال به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار می کند.

گروه همراه اول با شعار «اتصال به آینده هوشمند» در رویداد Elecomp ۲۰۲۴ حضور دارد و به ارائه جدیدترین دستاوردهای فنی و سرویس های دیجیتال خود با محوریت فناوری جدید نسل پنجم ارتباطی (5G) می پردازد.

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران به همراه اعضای گروه خود، به شکل متمرکز و اختصاصی، در سالن 35 نمایشگاه بین المللی تهران حضور دارد و به ارائه آخرین دستاوردهای دیجیتال و فناوری های نسل نو در قالب محصولات بومی توسعه یافته توسط متخصصان داخلی کشور، سرویس های تجاری و همچنین کاربست های فناورانه می پردازد.

همراه اول با در اختیار داشتن بیشترین سهم بازار اقتصادی و مشترکان فعال تلفن همراه کشور، در نمایشگاه الکامپ 1403 در قالب زون های تخصصی «5G»، «زندگی دیجیتال»، «آینده دیجیتال»، «اینترنت اشیاء»، «سرویس های مخابراتی»، «خدمات کسب و کاری» و «مگا پروژه های سازمانی» حاضر می شود.

معرفی و ارائه حدود 50 سرویس مستقل توسعه یافته در زون های تخصصی با رویکرد هوشمندسازی و تحول دیجیتال، بخشی از برنامه های اپراتور اول تلفن همراه ویژه الکامپ 1403 است که برخی از این سرویس ها برای اولین بار رونمایی خواهند شد.

علاقه مندان به سرویس های نوظهور دنیای دیجیتال، می توانند با مراجعه به غرفه گروه همراه اول به عنوان طلایه دار هوشمندسازی کسب و کارها و پیشران تحول دیجیتال کشور، از نزدیک در جریان آخرین دستاوردهای اپراتور اول تلفن همراه کشور قرار گیرند.

 

ارسال نظر