قرار است به بعضی پدرها اینترنت 100 گیگابایتی هدیه دهند

وزیر ارتباطات اعلام کرد که اینترنت 100 گیگابایتی به مناسبت روز پدر هدیه خواهد داد. البته این هدیه شامل تمامی پدران نخواهد شد.

قرار است به بعضی پدرها اینترنت 100 گیگابایتی هدیه دهند

«به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر، ما هم در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تصمیم گرفتیم هدیه‌ای ناقابل برای پدران عزیزی که در این روز خجسته صاحب فرزند شده‌اند در نظر بگیریم. به همین منظور برای تمامی پدرانی که در سراسر کشور امروز صاحب فرزند شده‌اند، ان‌شاءالله بسته هدیه یکصد گیگ اینترنت رایگان به عنوان هدیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فعال خواهد شد.»

به گفته وی جزئیات بیشتر در خصوص ارائه اینترنت 100 گیگابایتی روز پدر از طریق سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منتشر خواهد شد. بایستی منتظر ماند و دید تا شرایط فعالسازی این بسته هدیه، مدت زمان اعتبار آن و داخلی یا بین‌المللی بودن آن از سوی این وزارتخانه اعلام شود.

احتمالاً برای فعالسازی این بسته هدیه، افراد بایستی به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنند و از این طریق با ثبت شماره تلفن خود، اینترنت رایگان را درخواست دهند. در حال حاضر چنین امکانی در پنجره یاد شده فراهم نشده است و بایستی منتظر ماند.

پیش از این نیز وزارت ارتباطات بسته اینترنتی رایگان برای سه دهک درآمدی پایین جامعه در نظر گرفته بود و تنها سرپرستان خانواری که یارانه 400 هزار تومانی را دریافت می‌کنند، می‌توانند از این اینترنت بهره‌مند شوند. این بسته اینترنت 10 گیگابایتی بود و هر چهار ماه یک بار به سرپرستان خانوار تعلق می‌گیرد.

همچنین امکان دارد برای آنکه پدرها بتوانند شامل بودن یا نبودن این بسته هدیه را استعلام کنند، کد USSD از سوی وزارتخانه معرفی شود تا هر فرد با شماره‌گیری آن، وضعیت خود را استعلام کند.

منبع: آخرین خبر

ارسال نظر