نانو تکنولوژی را تعریف کنید و برنده جایزه میلیونی شوید!

رسانه کلیک – تعریف شما از فناوری نانو چیست؟ اگر فکر می‌کنید با تعریف و حیطه فعالیت نانو تکنولوژی آشنایی کامل دارید، می‌توانید در مسابقه تدارک دیده شده توسط نانوگرام در اینستاگرام شرکت کرده وجایزه میلیونی ببرید.

نانو تکنولوژی را تعریف کنید و برنده جایزه میلیونی شوید!

به گزارش کلیک، به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ اگر پیگیر اخبار علمی باشید حتما کلمه نانو را زیاد شنیده‌اید. نانو تکنولوژی امروزه به‌قدری پیشرفت کرده است که به تمام وجوه زندگی رخنه کرده و جز جدایی‌ناپذیر فناوری روز محسوب می‌شود. بااین‌حال شاید این واژه برای بسیاری تنها در حد آشنایی سطحی بوده و مفهوم واقعی آن درک نشده باشد. به همین دلیل نانوگرام در صفحه اینستاگرام خود تصمیم به برگزاری مسابقه‌ای برای عموم گرفته است.

این مسابقه که با همکاری بنیاد آموزش فناوری نانو برگزار می‌شود، مسابقه‌ای جذاب در جهت آشنایی مردم با نانو تکنولوژی و کاربردهای آن در زندگی روزمره است. در این مسابقه شرکت‌کنندگان باید در ویدئویی کمتر از یک دقیقه به توصیف نانو و کاربردهای آن به زبان عامه‌پسند بپردازند.

نانوگرام صفحه تخصصی ترویج فناوری نانو در اینستاگرام است که برای شرکت در مسابقه باید صفحه را فالو کرده و سپس ویدئو خود را برای این صفحه دایرکت و یا به شماره ۰۹۰۲۲۳۵۰۸۸۹ واتساپ کنید.

شرایط شرکت در مسابقه تعریف نانو تکنولوژی

در این مسابقه که شرکت در آن محدودیت سنی ندارد، هر کسی می‌تواند یک ویدئو یک دقیقه‌ای تهیه کند و در آن ویدئو به معرفی فناوری نانو به زبان ساده و عامه‌پسند بپردازد. ازآنجایی‌که افراد مختلف جامعه تجربه‌های مختلفی از فناوری نانو داشته و درک هر کس از این فناوری می‌تواند با دیگری تفاوت داشته باشد، این ویدئو‌های یک دقیقه‌ای در کنار هم می‌تواند فضای جالبی برای ترویج فناوری نانو در اینستاگرام ایجاد کند.

برنده مسابقه جایزه میلیونی دریافت می‌کند

در نهایت ۳ تا فیلمی که بیشترین لایک را از مخاطبان بگیرد جایزه میلیونی دریافت کرده و در جشنواره نانو و رسانه نیز این ۳ برنده حضور خواهند داشت.

ارسال نظر