اعتبارات شبکه ملی اطلاعات در لایحه بودجه ۱۴۰۰ افزایش یافت

رسانه کلیک - به نقل از سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس، در جلسه بعدازظهر دیروز این کمیسیون با افزایش اعتبارات شبکه ملی اطلاعات در لایحه بودجه ١۴٠٠ موافقت شد.

اعتبارات شبکه ملی اطلاعات در لایحه بودجه ۱۴۰۰ افزایش یافت

به نقل از ایسنا، حجت‌الله فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از مصوبه این کمیسیون برای افزایش اعتبارات شبکه ملی اطلاعات در لایحه بودجه ١۴٠٠ خبر داد.

حجت‌الله فیروزی با اشاره به جلسه بعدازظهر دیروز (دوشنبه) کمیسیون صنایع، گفت: در جلسه امروز کمیسیون پیشنهادات نمایندگان درباره اعتبارات حوزه‌های صنایع دفاعی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، شهرک‌های صنعتی و... در لایحه بودجه سال 1400 مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: پیشنهادات نمایندگان در حوزه صنایع دفاعی درباره کشتی سازی، هواپیماسازی و ایجاد زیرساخت‌های الکترونیک و ‪ICT‬ بود. همچنین با موافقت اعضای کمیسیون، اعتبارات شبکه ملی اطلاعات افزایش یافت زیرا این موضوع یکی از نیازهای ضروری کشور است.

فیروزی ادامه داد: از آنجا که به دلیل نبود امکاناتی مانند گاز، آب، اینترنت، راه مناسب و... استقبال چندانی از شهرک‌های صنعتی موجود در شهرستان‌ها نشده است، نمایندگان پیشنهاداتی در حوزه تقویت منابع مالی برای بهبود زیرساخت های این حوزه ارائه کردند که با موافقت اعضای کمیسیون روبه‌رو شد.

حجت‌الله فیروزی به عنوان سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن گفت: از آنجا که با بهبود زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی، انگیزه سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این حوزه افزایش می‌یابد، امیدوارم نمایندگان در صحن علنی با پیشنهادات مربوط به افزایش اعتبارات این حوزه موافقت کنند.

ارسال نظر