واگذاری ۶۸ هزار سیم کارت‌ رایگان رایتل به اتباع خارجی

رسانه کلیک - به نقل از مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی از امکان واگذاری سیم کارت‌ رایتل به اتباع خارجی با ارائه مدرک معتبر از جمله پاسپورت یا کارت اقامت خبر داد.

واگذاری ۶۸ هزار سیم کارت‌ رایگان رایتل به اتباع خارجی
دکتر احمدرضا خزاعی با بیان این خبر افزوده است، با پی‌گیری اداره کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی، امکان واگذاری انواع سیم کارت‌های رایتل از جمله سیم کارت طرح تامین اجتماعی به اتباع خارجی با ارائه مدرک معتبر از جمله پاسپورت یا کارت اقامت فراهم گردیده است.
وی خاطرنشان کرده که اتباع خارجی می‌توانند از طریق مراجعه به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های رایتل در سراسر ایران، نسبت به تهیه سیم کارت رایتل اقدام نمایند.
مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی گفت: "بیمه شدگان خارجیِ تأمین اجتماعی نیز با ارائه شماره بیمه می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های رایتل و همچنین دفاتر کارگزاری رسمی تأمین اجتماعی، سیم کارت‌ رایگان رایتل دریافت نمایند".
دکتر خزاعی بیان داشت: با هماهنگی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت داخله ایران، اطلاع‌رسانی و فراخوان اتباع خارجی از طریق شماره‌های رایتل با سهولت بیشتری صورت خواهد پذیرفت.
این در حالی است که مهاجرین افغانستانی در ایران در طول سال‌های گذشته همواره با مشکلات متعددی در زمینه خرید سیم کارت‌ مواجه بوده‌اند، اما با هماهنگی اداره کل اموراتباع سازمان تأمین اجتماعی ایران، از یک‌سو برای اتباع خارجی و مهاجرین دارنده بیمه تأمین اجتماعی، زمینه صدور سیم‌کارت رایگان شبکه مخابراتی رایتل فراهم شده و از سوی دیگر، مهاجرین غیر بیمه تأمین اجتماعی نیز می‌توانند با ارائه مدارک قانونی خود به دفاتر فروش سیم‌کارت‌های رایتل، سیم‌کارت خریداری کنند.
ارسال نظر