از ایده تا بازار‌؛ برگزاری ایده‌بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر

رسانه کلیک - رویداد ملی ایده‌بازار تجهیزات پزشکی با شعار «فناوری سلامت، اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه سلامت ملی» برای نخستین بار در آذر ‌ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

از ایده تا بازار‌؛ برگزاری ایده‌بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر

این رویداد که با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه علوم پزشکی ایران و بخش خصوصی با هدف شناسایی و همسوسازی ظرفیت‌های ناشناخته، در راستای حل مسائل موجود در حوزه سلامت و اقتصاد برگزار خواهد شد.

فناوران می‌توانند برای ارسال طرح‌های خود به تارنمای رویداد به نشانی medical-eq.ideasbazaar.ir ، حداکثر تا ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹ مراجعه کنند.

ایده‌بازار قصد دارد با شناسایی فناوری‌ها و طرح‌های برتر این حوزه و هدایت آنها به سمت جامعه سرمایه‌گذاران کشور، با حمایت مادی و معنوی طرح‌ها و در راستای تجاری‌سازی آن‌ها، گامی مؤثر در مسیر رفع چالش‌های حوزه فناوری سلامت کشور بردارد.

ایده‌بازار امیرکبیر به عنوان کارگزار رسمی دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، مسئولیت شناسایی و راهنمایی طرح‌ها به کمیته فناوری اطلاعات و رباتیک پزشکی این دفتر را برعهده دارد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان غذا و دارو، اداره‌کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی، مدیریت فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی شهید بهشتی و مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی ایران از دیگر حامیان این رویداد ملی هستند.

ارسال نظر