تلاش مضاعف همراه اول با هدف خدمات رسانی و در راستای مسئولیت اجتماعی

رسانه کلیک -  طی تفاهم نامه ای و در راستای اجرای طرح مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR)، برای اولین بار در تاریخ آبفای کشور، مابین شرکت همراه اول و امور آبفا منطقه آبادان به امضاء رسید.

تلاش مضاعف همراه اول با هدف خدمات رسانی و در راستای مسئولیت اجتماعی

به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه آبادان، با توجه به نیاز فوری به آب شرب در شهر چوئبده و با توجه به زمانبر بودن نصب و اجرای مخزن پیش ساخته ذخیره آب که از روز گذشته عملیات احداث آن آغاز و طی ۵ ماه آینده به بهره برداری می رسد، آبفا آبادان جهت افزایش میزان آبرسانی به منطقه، اقدام به ارسال یکدستگاه آبشیرین کن سیار به شهر چوئبده نمود.

قرارداد ساخت این دستگاه در بهمن ماه ۹۷ طی تفاهم نامه ای و در راستای اجرای طرح مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR)، برای اولین بار در تاریخ آبفای کشور، مابین شرکت همراه اول و امور آبفا منطقه آبادان به امضاء رسید.

لازم به ذکر است که این دستگاه با هزینه بالغ بر ۶ میلیارد ریال، پس از ساخت توسط شرکت دانش بنیان و بدست متخصصان ایرانی، با ظرفیت ۳۵۰ مترمکعب در روز آب خروجی(معادل ۲۳۰ هزار بطری آب معدنی)و با کیفیت مطلوب(EC ۵۰۰)، جهت بهره‌برداری در محل تصفیه خانه شهید باوی مستقر گردیده بود، از مزایای این دستگاه قابل حمل بودن آن است که در مواقع ضروری امکان خدمت رسانی به مناطق دیگر را به آسانی مهیا می سازد.

ارسال نظر