ثبت نام جشنواره منقدان بازی ‏های ویدیویی در آپارات آغاز شد

رسانه کلیک - در پی شیوع ویروس کرونا رویداد "ویگما" یا "جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی" که قرار بود در اسفند ماه 98 با حضور علاقه‌مندان و بازی‌سازان برگزار شود به بهار 99 موکول شد. به گزارش روابط عمومی آپارات، شورای سیاست‌گذاری جشنواره پس از سنجیدن شرایط، تصمیم گرفت؛ این رویداد را به صورت آنلاین برگزار کند که در همین راستا پلتفرم "آپارات" به عنوان بستر برگزاری رویداد آنلاین ویگما انتخاب شده است.

ثبت نام جشنواره منقدان بازی ‏های ویدیویی در آپارات آغاز شد

به گزارش روابط عمومی آپارات، شورای سیاست‌گذاری جشنواره پس از سنجیدن شرایط، تصمیم گرفت؛ این رویداد را به صورت آنلاین برگزار کند که در همین راستا پلتفرم "آپارات" به عنوان بستر برگزاری رویداد آنلاین ویگما انتخاب شده است.

متقاضیان، پس از ثبت‌نام در سایت آپارات به عنوان کاربر یا با استفاده از حساب کاربری پیشین خود، می‌توانند از طریق آدرس https://www.aparat.com/r/vigma2020 برای ورود و شرکت در رویداد ویگما، اقدام کنند.
گفتنی است رویداد آنلاین ویگما شامل 9 سخنرانی و یک مراسم اختتامیه در تاریخ 9 خرداد 99 خواهد بود که پس از خرید بلیت رویداد به مبلغ 35 هزار تومان، شرکت کنندگان قادر خواهند بود محتوای کنفرانس‌ها را در روز برگزاری تماشا کنند.


همچنین علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت رسمی رویداد ویگما به نشانی Vigmawards.com مراجعه نمایند.

ارسال نظر