برنامه آموزش مجازی و اولین اپلیکیشن اندرویدی کرونا ویروس ۲۰۱۹ طراحی شد

رسانه کلیک - برنامه مجازی «کرونا ویروس ۲۰۱۹» به منظور به‌روز رسانی دانش جامعه پزشکی و پیراپزشکی درباره کرونا ویروس جدید در سامانه آموزش مداوم مجازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قرار گرفت.

برنامه آموزش مجازی و اولین اپلیکیشن اندرویدی کرونا ویروس ۲۰۱۹ طراحی شد

به گزارشکلیک و به نقل از معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با توجه به اهمیت به‌روز رسانی دانش جامعه پزشکی و پیراپزشکی کشور در شناسایی، تشخیص و نحوه برخورد با بیماران مبتلا به کروناویروس جدید، برنامه مجازی «کرونا ویروس ۲۰۱۹» در سامانه آموزش مداوم مجازی دانشگاه قرار گرفته است.

این برنامه که با تدریس دکتر فاطمی، عضو هیئت علمی گروه آموزشی عفونی و بیماری‌های گرمسیری، توسط واحد مجازی دفتر آموزش مداوم این دانشگاه برای اولین بار در کشور تهیه و تدوین شده است، پس از دریافت مجوز از اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی وزارت متبوع روی سامانه آموزش مداوم مجازی دانشگاه قرار گرفته است.

بنا بر تایید معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، محتوا و کسب امتیاز آموزش مداوم این برنامه برای تمامی مشمولان در سراسر کشور رایگان است.

همچنین در این راستا «طراحی و تولید اولین اپلیکیشن اندرویدی کرونا ویروس ۲۰۱۹» به همت واحد مجازی دفتر آموزش مداوم جامعه پزشکی معاونت آموزشی دانشگاه انجام شده و در اختیار علاقه‌مندان است.

مشمولان جهت شرکت در برنامه و دریافت اپلیکیشن می‌توانند به لینک زیر مراجعه کنند.

http://cme.sbmu.ac.ir/course/view.php?id=۵۴۹&username=guest

ارسال نظر