برخی برای انتشار لیست ارز بگیران بهانه‌ های واهی می آورند/ مردم تحمل فساد را ندارند!

رسانه کلیک - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از وزیران مختلف انتظار می‌ رود لیست ارز بگیران مجموعه خود را منتشر کنند.

برخی برای انتشار لیست ارز بگیران بهانه‌ های واهی می آورند/ مردم تحمل فساد را ندارند!

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ محمدجواد آذری‌ جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در جمع خبرنگاران در فرودگاه پیام کرج عنوان کرد: برای شناسایی ارز بگیران، هم بازرسی کل کشور و هم سازمان تعزیرات وارد عمل شده‌ اند.

وی ادامه داد: تجربه نشان داده مردم در هر زمان که کشور در حوزه‌ های اقتصادی و بین‌ المللی دچار مشکل شده، صبوری به خرج داده و تحمل کرده‌ اند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: مردم با مشکلات همه‌ جوره کنار می‌ آیند ولی نمی‌ توانند فساد را تحمل کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی برای انتشار لیست ارز بگیران بهانه‌ هایی می‌ آورند که به هیچ وجه قابل قبول نیست، اضافه کرد: این روند باید یک بار برای همیشه به اتمام برسد و شفاف‌ سازی‌ های لازم انجام شود چون این شفاف‌ سازی‌ ها به رشد اقتصادی کشور کمک می‌ کند.

آذری جهرمی بیان کرد: از همکاران خود انتظار می‌ رود به‌ جای دستگاه قضا نسبت به انتشار لیست ارز بگیران در وزارتخانه متبوع خود اقدام کنند.

وزیر ارتباطات در بخش دیگری از صحبت‌ های خود به مشکلات مسافربری شدن فرودگاه پیام اشاره کرد و گفت: نامناسب بودن مسیر دسترسی و همچنین تجمع زباله در اطراف این فرودگاه مشکلات عمده برای مسافربری شدن این فرودگاه است.

وی تصریح کرد: اگر پیگیری‌ های لازم برای حل مشکلات این فرودگاه با همین روند ادامه داشته باشد؛ در هفته دولت شاهد اولین پرواز بین المللی از این فرودگاه به نجف اشرف خواهیم بود.

شایان ذکر است، محمدجواد آذری جهرمی همچنین در پیامی در صفحه شخصی‌ اش در توییتر اظهار کرده است: "با ایمان قلبی که بر پایه عقل خدادادی است، می‌ گویم فساد، موریانه و عامل بی‌ ثباتی اقتصاد کشور است. بخش خصوصی پاکدست از انتشار لیست ارز بگیران حمایت کرده و خواهد کرد؛ باید به جنگ اقتصاد رانتی رفت."

ارسال نظر